Malatya

Yeşilyurt Belediye Meclisi 2020 çalışmalarını tamamladı Yeşilyurt Belediye Meclisi 2020 çalışmalarını tamamladı
İlk günde 5 sürücüye ceza İlk günde 5 sürücüye ceza
İlahiyat Camii 3 yılda tamamlandı İlahiyat Camii 3 yılda tamamlandı
Kış lastiği ve Covid 19 uygulaması Kış lastiği ve Covid 19 uygulaması
Çiftçilerin yüzü yağmur ile güldü Çiftçilerin yüzü yağmur ile güldü
Yeşilyurt Belediyesi Çilesiz semt pazarı ve yaşam merkezi hızla yükseliyor Yeşilyurt Belediyesi Çilesiz semt pazarı ve yaşam merkezi hızla yükseliyor
Güder, Şire Pazarı esnafının talebini geri çevirmedi Güder, Şire Pazarı esnafının talebini geri çevirmedi
Malatya Büyükşehir Belediyesi kasım ayı meclis toplantıları sona erdi Malatya Büyükşehir Belediyesi kasım ayı meclis toplantıları sona erdi
Can ve mal güvenliği için kış lastiği önerisi Can ve mal güvenliği için kış lastiği önerisi
40 bisikletçi Çırmıhtı'nın eşsiz güzelliklerinde pedal çevirdi 40 bisikletçi Çırmıhtı'nın eşsiz güzelliklerinde pedal çevirdi
Kuluncak'ta mahalleler kilit taş ile buluşturuluyor Kuluncak'ta mahalleler kilit taş ile buluşturuluyor
Malatya'da sokağa çıkma kısıtlaması başladı Malatya'da sokağa çıkma kısıtlaması başladı
Başkan Gürkan, Pütürge yatırımlarını inceledi Başkan Gürkan, Pütürge yatırımlarını inceledi
Malatya Büyükşehir'e 29 araç ve iş makinası takviyesi Malatya Büyükşehir'e 29 araç ve iş makinası takviyesi
Şahnahan Deresi'nin çehresi değişiyor Şahnahan Deresi'nin çehresi değişiyor
Sokağa çıkma kısıtlamasında droneli denetim Sokağa çıkma kısıtlamasında droneli denetim
Hafta sonu kısıtlaması Malatya'yı sessizliğe bürüdü Hafta sonu kısıtlaması Malatya'yı sessizliğe bürüdü
Malatya'da 24 saatte 43 artçı deprem Malatya'da 24 saatte 43 artçı deprem
Pütürge'deki yatırımlar hız kesmeden devam ediyor Pütürge'deki yatırımlar hız kesmeden devam ediyor
Vali Baruş'tan Hekimhan'a ziyaret Vali Baruş'tan Hekimhan'a ziyaret
Malatya Haberleri

Yeşilyurt Belediye Meclisi 2020 çalışmalarını tamamladı

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Meclisi, Aralık Ayı 1.Oturum Toplantısıyla 2020 yılı çalışmalarını tamamlarken, son toplantıda komisyon raporları ve teklifler görüşülerek karara bağlandı.

İlk günde 5 sürücüye ceza

Birçok şehre gitmede önemli güzergahlardan olan Malatya'nın Darende İlçesinde ticari araçlarda kış lastiği denetimi başlarken, ilk günde 5 sürücüye ceza kesildi.

İlahiyat Camii 3 yılda tamamlandı

Malatya İnönü Üniversitesi İlahiyat Camii`nde ilk namaz kılınarak ibadete açıldı. Yaklaşık üç yılda tamamlanan İlahiyat Camii'nde resmî açılışı ileriki günlerde yapılacak.

Kış lastiği ve Covid 19 uygulaması

Malatya Yeşilyurt ve Battalgazi Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Trafik Timleri tarafından Kış lastiği ve Covid-19 uygulaması yapıldı.

Çiftçilerin yüzü yağmur ile güldü

Malatya'da sabaha karşı başlayan ve aralıklarla devam eden yağmur çiftçileri sevindirdi.

Yeşilyurt Belediyesi Çilesiz semt pazarı ve yaşam merkezi hızla yükseliyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Semt Pazarı, Sosyal Yaşam Alanları, Restaurantı ve Spor Mekanlarına sahip Çilesiz Semt Pazarı ve Yaşam Merkezi'nin Yeşilyurt'un gelişen kimliğine farklı ve özel değerler katacağını söyledi.

Güder, Şire Pazarı esnafının talebini geri çevirmedi

Battalgazi Belediyesi, yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanı olan ve vatandaşların yoğun olarak ziyaret ettiği Şire Pazarı'nda detaylı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi. Şire Pazarında bulunan esnaflar yapılan çalışmalardan ötürü Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'e teşekkürlerini ilettiler.

Malatya Büyükşehir Belediyesi kasım ayı meclis toplantıları sona erdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Meclis toplantılarının son birleşimi Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Başkanlığı'nda gerçekleştirildi. Başkan Gürkan'ın hayatını kaybeden gazeteci Akif Çelik için basın camiasına baş sağlığı dilediği toplantıda 2021 yılı bütçesi ve bütçe kararnamesi hakkında plan ve bütçe komisyonu raporu oylandı.

Can ve mal güvenliği için kış lastiği önerisi

Malatya'daki lastik ustaları, ticari araçlarda zorunlu kış lastiği uygulamasının 1 Aralık'ta başlayacağını hatırlatarak, sürücülere uyarılarda bulundu. Can ve mal güvenliği için kış lastiği önerildi.

40 bisikletçi Çırmıhtı'nın eşsiz güzelliklerinde pedal çevirdi

Malatya'nın Yeşilyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü organizasyonuyla bir araya gelen 40 bisikletçi, Kadim Çırmıhtı'nın tarihi konakları, mesire alanları, kültürel ve doğal güzelliklerinin etrafında pedal çevirip, eşsiz zenginliklerin tadını çıkardılar. Tarihi noktaları ve Yeşilyurt Belediyesinin yatırım alanlarını gezdiler.

Kuluncak'ta mahalleler kilit taş ile buluşturuluyor

Malatya'nın Kuluncak İlçesi Bıyıkboğazı Mahallesi'nde kilit taş ve çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı. Hedefin, bütün mahalleleri kilit taş ile tanıştırmak olduğu vurgulandı.

Malatya'da sokağa çıkma kısıtlaması başladı

Korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde saat 05.00'e kadar sürecek sokağa çıkma kısıtlaması Malatya'da da başladı.

Başkan Gürkan, Pütürge yatırımlarını inceledi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Pütürge ilçesine bağlı Ulutaş ve Korucak mahallelerini ziyaret etti.

Malatya Büyükşehir'e 29 araç ve iş makinası takviyesi

Malatya Büyükşehir Belediyesi yaptığı hizmet ve yatırımların kalitesini artırmak için araç ve makine parkına 29 araç ve iş makinası daha kazandırdı.

Şahnahan Deresi'nin çehresi değişiyor

Şahnahan Deresi'ni, Organize Sanayi Bölgesinden akan atık suyun oluşturduğu kirlilik ve kötü kokudan arındırlarak, çevresi daha güzel görünüme kavuşturuluyor.

Sokağa çıkma kısıtlamasında droneli denetim

Malatya'da sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı saatlerde polis ekipleri cadde ve sokaklarda drone ile denetim yaptı.

Hafta sonu kısıtlaması Malatya'yı sessizliğe bürüdü

İçişleri Bakanlığının genelgesiyle hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması tüm yurtta olduğu gibi Malatya'da da saat 20.00'da başlarken, yasağa dakikalar kala işlek caddeler sessizliğe büründü.

Malatya'da 24 saatte 43 artçı deprem

Malatya'da dün meydana gelen 4,7 şiddetindeki depremin üzerinden 24 saat geçerken, bu sürede 43 artçı deprem daha yaşandı.

Pütürge'deki yatırımlar hız kesmeden devam ediyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Pütürge ilçesi Uzuntaş ve Tepehan mahallelerinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Gürkan, 'Yapılan çalışmaların takdir topladığını görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir' dedi.

Toplam 10711 haber.