Eğitim

Uzaktan eğitim sorununu tablet ile giderdiler Uzaktan eğitim sorununu tablet ile giderdiler
Malatya'da 70'e yakın okul yapılıyor Malatya'da 70'e yakın okul yapılıyor
Merhum Cumhurbaşkanı Özal MTÜ'de anılacak Merhum Cumhurbaşkanı Özal MTÜ'de anılacak
İnönü ve Fırat Üniversiteleri arasında iş birliği protokolü imzalandı İnönü ve Fırat Üniversiteleri arasında iş birliği protokolü imzalandı
Yeşilyurt Belediyesi, 143 meslek çalışanına 'mesleki yeterlilik belgesi' kazandırıyor Yeşilyurt Belediyesi, 143 meslek çalışanına 'mesleki yeterlilik belgesi' kazandırıyor
Eğitimciler Arguvan'da buluştu Eğitimciler Arguvan'da buluştu
İnönü Üniversitesi'nde 46. yıl İnönü Üniversitesi'nde 46. yıl
Çınar,  Bakan Selçuk ile bir araya geldi Çınar, Bakan Selçuk ile bir araya geldi
Yeşilyurt Belediyesi'nden Kiltepe'ye Kadın Mesleki Eğitim Merkezi Yeşilyurt Belediyesi'nden Kiltepe'ye Kadın Mesleki Eğitim Merkezi
1'nci organize sanayi bölgesine dev eğitim kompleksi 1'nci organize sanayi bölgesine dev eğitim kompleksi
Türkiye Ulusal Ajans Başkanı Astarcı MTÜ'ye konuk oldu Türkiye Ulusal Ajans Başkanı Astarcı MTÜ'ye konuk oldu
Bilimsel projelerde destek ve burs fırsatları Bilimsel projelerde destek ve burs fırsatları
Arapgir'de 'Afet Farkındalık Eğitimi' verildi Arapgir'de 'Afet Farkındalık Eğitimi' verildi
Yeşilyurt Belediyesi, 'Genç Danışma Kurul' toplantısına ev sahipliği yaptı Yeşilyurt Belediyesi, 'Genç Danışma Kurul' toplantısına ev sahipliği yaptı
Gençlere ücretsiz yazılım ve kodlama atölyesi Gençlere ücretsiz yazılım ve kodlama atölyesi
İnönü Üniversitesi ile Kazan Federal Üniversitesi arasında iş birliği İnönü Üniversitesi ile Kazan Federal Üniversitesi arasında iş birliği
Battalgazi Belediyesi personellerine afet eğitimi verildi Battalgazi Belediyesi personellerine afet eğitimi verildi
Salgın döneminde 20 bin aile ile buluşuldu Salgın döneminde 20 bin aile ile buluşuldu
Eski görevine tekrar atandı Eski görevine tekrar atandı
Öğrencilere kitap desteği Öğrencilere kitap desteği
Eğitim Haberleri

Uzaktan eğitim sorununu tablet ile giderdiler

Malatya'nın Yazıhan İlçesi'nde uzaktan eğitime erişim sorunu yaşayan 23 öğrenciye tablet desteği sağlandı.

Malatya'da 70'e yakın okul yapılıyor

Malatya Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, Malatya'da eğitim alanında birçok atılımlar yapıldığını belirterek, '34 tane il yatırımı, 10 tane TOKİ yatırımı, 8 tane Avrupa Birliği yatırımı, 13 tane hayırseverlerden olmak üzere 70'e yakın okul yapıyoruz. Eğitimde son 20-30 yılın en mutlu yılını yaşıyoruz' dedi.

Merhum Cumhurbaşkanı Özal MTÜ'de anılacak

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) tarafından, Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın vefatının 28. yıldönümü nedeniyle Türkiye'nin Turgut Özal'ı, Turgut Özal'ın Türkiye'si kongresi gerçekleştirilecek.

İnönü ve Fırat Üniversiteleri arasında iş birliği protokolü imzalandı

Malatya İnönü Üniversitesi ve Elazığ Fırat Üniversitesi arasında kurumsal fayda sağlama adına eğitim-öğretim, Ar-Ge ve toplumsal katkı faaliyetlerine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

Yeşilyurt Belediyesi, 143 meslek çalışanına 'mesleki yeterlilik belgesi' kazandırıyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Resmi Gazete'de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu getirilen mesleklere ilişkin tebliğe göre riskli ve tehlikeli meslek alanlarında çalışanların mesleki yeterlilik belgesi almalarının zorunlu hale getirildiğini söyledi.

Eğitimciler Arguvan'da buluştu

Eğitimciler Arguvan ilçesinde buluşarak, Arguvan ilçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Yay'a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

İnönü Üniversitesi'nde 46. yıl

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, İnönü Üniversitesi'nin kuruluşunun 46'ncı yıl dönümünü, İnönü Üniversitesi sosyal medyasında yayımlanan bir konuşma ile kutladı.

Çınar, Bakan Selçuk ile bir araya geldi

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile bir araya gelerek, Yeşilyurt'ta gerçekleşen eğitim yatırımları hakkında bilgiler aktarıp, yeni dönem projeleri için taleplerini iletti.

Yeşilyurt Belediyesi'nden Kiltepe'ye Kadın Mesleki Eğitim Merkezi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, beraberinde Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Özcan, Fen İşleri Müdürü Hasan Özaltun ve Park ve Bahçeler Müdürü Vedat Kaya ile birlikte inşaatı devam eden Kiltepe Kadın Mesleki Eğitim Merkezi'ndeki çalışmaları inceledi.

1'nci organize sanayi bölgesine dev eğitim kompleksi

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Malatya 1'nci OSB'de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından finanse edilecek, 24 derslik, 200 kişilik yurt ve spor merkezinin yer aldığı bir eğitim kompleksi yapılacağının müjdesini verdi.

Türkiye Ulusal Ajans Başkanı Astarcı MTÜ'ye konuk oldu

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) tarafından organize edilen, Dışişleri Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajans Başkanı İlker Astarcı'nın konuk olduğu Avrupa Birliğine Genel Bakış ve AB Projeleri' konulu webinar programı gerçekleşti.

Bilimsel projelerde destek ve burs fırsatları

Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay'ın katıldığı çevrim içi toplantıda, bilimsel proje ve araştırma alanındaki destekleri ile burs fırsatları ele alındı.

Arapgir'de 'Afet Farkındalık Eğitimi' verildi

Malatya'nın Arapgir ilçesinde, kurum amirlerine ve muhtarlara, Afet Farkındalığı Eğitimi verildi.

Yeşilyurt Belediyesi, 'Genç Danışma Kurul' toplantısına ev sahipliği yaptı

Malatya Yeşilyurt Belediyesi'nin 'eğitim ve gençlik' yatırımları ile geleceğe dönük projeleri devam ediyor. Gençlerin yerel yönetimlerin çalışmaları hakkında bilgilendirmeleri ile fikir ve tespitlerini paylaşmalarını hedefleyen 'Genç Danışma Kurul' toplantısında sunumlar halinde gençlere anlatıldı.

Gençlere ücretsiz yazılım ve kodlama atölyesi

Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) ve Kodluyoruz Derneği işbirliği ile Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde ücretsiz 'Yazılım Geliştirme ve Kodlama Atölyesi' programı gerçekleştirilecek.

İnönü Üniversitesi ile Kazan Federal Üniversitesi arasında iş birliği

Malatya İnönü Üniversitesi ile Kazan Federal Üniversitesi arasında karşılıklı akademik değişim ve öğrenci programlarını düzenlenecek.

Battalgazi Belediyesi personellerine afet eğitimi verildi

İçişleri Bakanlığı'nın 2021 yılını Türkiye'de 'Afet Eğitimi Yılı' ilan etmesi nedeniyle, Battalgazi Belediyesi personellerine, Malatya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından afet eğitimi verildi.

Salgın döneminde 20 bin aile ile buluşuldu

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, salgın döneminde ailelere yönelik önemli çalışmalarda bulunarak, 20 bin aile ile online olarak buluştu.

Eski görevine tekrar atandı

Malatya'nın Arguvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne tekrar Hasan Yay atandı. Yay, görev yaptığı yerde 2. kez çalışacak.

Toplam 770 haber.