Spor

Yeşilyurt Belediyespor bireysel olarak çalışmalarını hazırlıklarını sürdürüyor Yeşilyurt Belediyespor bireysel olarak çalışmalarını hazırlıklarını sürdürüyor
Yeni Malatyaspor kaptanı süreci yorumladı Yeni Malatyaspor kaptanı süreci yorumladı
Yeni Malatyasporlu futbolcular evlerinde kondisyon depoluyor Yeni Malatyasporlu futbolcular evlerinde kondisyon depoluyor
Malatya Yeşilyurt Belediyespor'da bireysel antrenmanlar sürüyor Malatya Yeşilyurt Belediyespor'da bireysel antrenmanlar sürüyor
Yeni Malatyaspor'da bireysel antrenmanlar devam ediyor Yeni Malatyaspor'da bireysel antrenmanlar devam ediyor
Hikmet Karaman'dan Terim'e geçmiş olsun mesajı Hikmet Karaman'dan Terim'e geçmiş olsun mesajı
Yeni Malatyaspor'dan Fatih Terim'e anlamlı mesaj Yeni Malatyaspor'dan Fatih Terim'e anlamlı mesaj
Yeni Malatyaspor'lu Gökhan Töre'den 'evde kal' çağrısı Yeni Malatyaspor'lu Gökhan Töre'den 'evde kal' çağrısı
Yeni Malatyaspor'da bireysel antrenmanlar günlük takip altında Yeni Malatyaspor'da bireysel antrenmanlar günlük takip altında
Yeni Malatyasporlu futbolculardan 'Evde kal' çağrısı Yeni Malatyasporlu futbolculardan 'Evde kal' çağrısı
Yeni Malatyaspor'un emektar isimleri de tuvalet kağıdı sektirdi Yeni Malatyaspor'un emektar isimleri de tuvalet kağıdı sektirdi
Yeşilyurt Belediyespor'da korona virüs önlemleri Yeşilyurt Belediyespor'da korona virüs önlemleri
Sergen Yalçın'ın gidişi takıma yaramadı Sergen Yalçın'ın gidişi takıma yaramadı
Yeni Malatyaspor, mağazalarını kapatıyor Yeni Malatyaspor, mağazalarını kapatıyor
Farnolle'den 'korkuyorum' açıklaması Farnolle'den 'korkuyorum' açıklaması
Hikmet Karaman'dan futbolculara ültimatom Hikmet Karaman'dan futbolculara ültimatom
Futbol dünyasından liglerin ertelenmemesine tepki sürüyor Futbol dünyasından liglerin ertelenmemesine tepki sürüyor
Yeşilyurt Belediyespor berabere kaldı Yeşilyurt Belediyespor berabere kaldı
Yeni Malatyaspor'dan TFF Başkanı Özdemir'e ziyaret Yeni Malatyaspor'dan TFF Başkanı Özdemir'e ziyaret
Spor Haberleri

Yeşilyurt Belediyespor bireysel olarak çalışmalarını hazırlıklarını sürdürüyor

Malatya Yeşilyurt Belediyespor takım kaptanı Erhan Gözetlik, lig hazırlıklarını bireysel olarak sürdürdüklerini belirterek, Bizler ligin her an başlayacakmış gibi çalışıyoruz dedi.

Yeni Malatyaspor kaptanı süreci yorumladı

Yeni Malatyaspor'un takım kaptanı Murat Yıldırım yaptığı açıklamada, Şuan hepimiz çalışıyoruz. Tabi bu işin küçük bir parçası. Tekrar başlanırsa nasıl olacak şuan muamma. İşin bir de hazırlık ve psikolojik bölümü var dedi.

Yeni Malatyasporlu futbolcular evlerinde kondisyon depoluyor

Futbola verilen koronavirüs arasında Yeni Malatyasporlu futbolcular bireysel antrenmanlarını sürdürüyor. Evlerinde Teknik Direktör Hikmet Karaman'ın hazırladığı özel program doğrultusunda çalışmalarını sürdüren sarı-kırmızılı futbolcular bu anlarını video yoluyla kulübe gönderiyor.

Malatya Yeşilyurt Belediyespor'da bireysel antrenmanlar sürüyor

3. Lig 3.Grup takımlarından Malatya Yeşilyurt Belediyespor'da futbola verilen korona virüs arasını futbolcular evlerinde güç depolayarak geçiriyor.

Yeni Malatyaspor'da bireysel antrenmanlar devam ediyor

Süper Lig takımları futbola verilen Coronavirüs arasında bireysel antrenmanlarını sürdürüyor. Yeni Malatyaspor'da futbolcuların günlük bireysel antrenmanlarını sürdürdükleri ifade edildi.

Hikmet Karaman'dan Terim'e geçmiş olsun mesajı

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, yeni tip korona virüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyuran Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim için destek ve geçmiş olsun mesajı paylaştı.

Yeni Malatyaspor'dan Fatih Terim'e anlamlı mesaj

Yeni Malatyaspor Kulübü, yeni tip korona virüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyuran Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim için destek ve geçmiş olsun mesajı paylaştı.

Yeni Malatyaspor'lu Gökhan Töre'den 'evde kal' çağrısı

Yeni Malatyaspor'da orta saha futbolcusu Gökhan Töre, korona virüs (Kovid-19) nedeniyle herkese 'evde kal' çağrısında bulundu.

Yeni Malatyaspor'da bireysel antrenmanlar günlük takip altında

Futbola verilen korona virüs arasında birçok takım futbolcularına verdiği bireysel programlarla antrenman eksiği oluşmasını engellemeye çalışırken, Yeni Malatyaspor ise futbolcularının günlük bireysel antrenmanlarını İnternet üzerinden takip ediyor.

Yeni Malatyasporlu futbolculardan 'Evde kal' çağrısı

Yeni Malatyaspor'da futbolcular, çektikleri videolarla korona virüs nedeniyle herkese 'Evde kal' çağrısında bulundu.

Yeni Malatyaspor'un emektar isimleri de tuvalet kağıdı sektirdi

Yeni Malatyaspor'un eski futbolcuları da tuvalet kağıdının top gibi sektirerek, 'evde kal' mesajının verildiği #10toqueschallenge akımına dahil oldu.

Yeşilyurt Belediyespor'da korona virüs önlemleri

Dünyayı saran ve son olarak Türkiye´ye de sıçrayan korona virüs için tedbirler artarak devam ediyor. Önlemler konusunda çalışmalarını sürdüren TFF 3.Lig 3.Grup takımı Malatya Yeşilyurt Belediyespor, takım otobüsü, a takım ve alt yapı binasında dezenfekte çalışmaları yaptı.

Sergen Yalçın'ın gidişi takıma yaramadı

Süper Lig'de kötü bir süreç yaşayan Yeni Malatyaspor'da ilk yarının sonunda yolların ayrıldığı Teknik Direktör Sergen Yalçın'ın gidişi sarı-kırmızılı takıma yaramadı.

Ligler süresiz ertelendi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 'Salgının mevcut durumunun güncellenmesi durumunda kararımızı tekrar değerlendirdik. Bugün TFF, TBF, TVF ve Kulüper Birliği ile yaptığımız toplantıda liglerin ertelenmesine hep beraber karar verdik' dedi.

Yeni Malatyaspor, mağazalarını kapatıyor

Yeni Malatyaspor kulübü, etkisini sürdüren korona virüs nedeniyle resmi ürün satış mağazalarını geçici süreyle durdurduğunu açıkladı.

Farnolle'den 'korkuyorum' açıklaması

Yeni Malatyaspor'un file bekçisi Fabien Farnolle, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada korona virüse yakalanmaktan çok korktuğunu söyledi.

Toplam 3634 haber.