Malatyalı öğrencilerin hentbol başarısı

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı okullar arası hentbol müsabakalarında Malatya birincisi olan Necatibey Ortaokulu Hentbol Takımı, grup maçlarında da Tunceli, Hatay ve Trabzon'u yenerek adını yarı finallere yazdırdı.

Malatyalı öğrencilerin hentbol başarısı
Spor
2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı okullar arası hentbol müsabakalarında Malatya birincisi olan Necatibey Ortaokulu Hentbol Takımı, grup maçlarında da Tunceli, Hatay ve Trabzon’u yenerek adını yarı finallere yazdırdı.

Türkiye 32 takım arasında yer alan Necatibey Ortaokulu, Kayseri’de oynanacak olan yarı finallere de katılarak final mücadelesi verecek. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Okul Müdürü Ali Akbaş, okullarının Malatya’yı temsil edecek olmasından dolayı gurur duyduklarını ifade ederek, “Takımın bu noktaya gelmesinde büyük emekleri olan Beden Eğitimi Öğretmeni Fevzi Tulğar ile Sinan Örüme teşekkür ediyoruz. Kayseri’de yapılacak olan yarı final maçlarında şimdiden takımımıza başarılar dilerim” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Malatyahaber.tv, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece belirli içerik modülleri aktif edilmiştir.