Malatya'da 10 araç trafikten men edildi

Malatya İl Jandarma Komutanlığı denetimlerine devam ediyor. 3 bin 491 şahıs, 217 yabancı uyruklu şahıs, 54 mevsimlik işçi, 659 inşaat işçisi sorgulandığı öğrenilmiştir.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Malatya İl Jandarma Komutanlığınca, Jandarma bölgesinde av bayileri, silah satış yerleri, ve imalathaneleri, yabancı uyruklu şahıslar, mevsimlik tarım işçileri ve inşaat işçilerine yönelik 14 Kasım 2018 Çarşamba günü Huzur ve Güven  uygulaması icra edilmiştir.
      
Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Asayiş Timleri Kaçakçılık Timleri, İstihbarat Timleri, J.Trafik Timleri, Köpek Unsurları, Olay Yeri İnceleme Timleri, TEM unsurları ve Patlayıcı Madde İmha Timlerinin katılımıyla icra edilen uygulama neticesinde; 3 bin 491 şahıs, 217 yabancı uyruklu şahıs, 54 mevsimlik işçi, 659 inşaat işçisi ve bin 828 araç sorgulanmış, 55 umuma açık yer kontrol edilmiştir. Yapılan arama, sorgulama ve kontroller sonucu;  yakalanan 9 aranan şüpheli şahıs hakkında gerekli adli ve idari işlem yapılmıştır. Ayrıca 10 araç trafikten men edilmiş, 36 araca 7 bin 357 lira cezai müeyyide uygulanmıştır. 
 

 

Kayısı Haber

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?