İbrahim Yücel Kolejinde 23 Nisan coşkusu

Malatya Özel İbrahim Yücel Kolejinde 23 Nisan büyük bir coşkuyla kutlandı.

İbrahim Yücel Kolejinde 23 Nisan coşkusu
Malatya
Malatya Özel İbrahim Yücel Kolejinde 23 Nisan büyük bir coşkuyla kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Özle İbrahim Yücel Kolejinde kutlama programı düzenlendi. Çeşitli gösterilerin yapıldığı etkinlikte öğrenciler doyasıya eğlendi.

Programda bir konuşma yapan İbrahim Yücel Koleji kurucu Müdürü Rıfat Yücel, öğrencilerin bayramını kutlayarak, “Ulusumuzun geleceği çocuklarımızın, 23 Nisan Bayramını coşkuyla kutladık. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk ve Dünya çocuklarına armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kampüsümüzde veli ve misafirlerimizin geniş katılımı ile kutlandı. Öğrencilerimiz, modern dans, halk oyunları, canlandırma ve koro gösterileri ile hem kendileri hem de misafirlerimiz eğlenceli etkinliklerle, bayram havasında törenimizi noktalandırdı. Emeklerinden dolayı öğretmen ve öğrencilerimize, katılımlarından dolayı veli ve misafirlerinize teşekkür eder, daha nice bayramlarda buluşmak dileği ile” diye konuştu.HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Malatyahaber.tv, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece belirli içerik modülleri aktif edilmiştir.