Gençlik Spor Bakanlığı en büyüğünü Malatya'ya yaptırıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılan Melekbaba Gençlik Merkezi'nin inşaatında sona gelindi. Türkiye'nin en büyük gençlik merkezlerinden olan Melekbaba Gençlik Merkezi çevre düzenleme işinin ardından hizmete açılacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılan Melekbaba Gençlik Merkezi’nin inşaatında sona gelindi. Türkiye’nin en büyük gençlik merkezlerinden olan Melekbaba Gençlik Merkezi çevre düzenleme işinin ardından hizmete açılacak.

Modern mimarisi ve gençlerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilen içerisinde atölyeler, sinema, konferans, spor salonları, kütüphane inovasyon odaları gibi unsurlarıyla çok donanımlı olan tesis 58 dönümlük arazi içerisinde bulunuyor.

Melekbaba Gençlik Merkezi hizmete açıldıktan sonra Battalgazi, Hanımınçiftliği, Melekbaba, Taştepe, Kaynarca ve civar bölgedeki tüm gençler olumsuz alışkanlıklardan uzaklaştırarak sosyal, eğitim, kültürel ve sportif yapısına çok büyük kazanımlar sağlayacak.

Kayısı Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Hasan | 30 Haziran 2020 17:11

    Bu tesis 15 gün içinde 3. Kez farklı şekillerde haber yapılıyor. Neden bilinmiyor ama bu alan Vali ulvi saran beyin gayretleri ile ahmet başkan döneminde sadi fındıklı müdürün emekleri ile spor alanı olarak kazandırıldı. Aydın Valimiz Sadi müdür zamanında gençlik merkezi için bütçe ayırdı. bakanlık katkı sağladı.Eline sağlık valilerimizin konuyu takip eden miletvekillerimizin ve büyük emekler harcayan Sadi müdürün.

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?