Belediye Başkanı Çınar Türkiye'de ilk onda

Türkiye'de 30 büyükşehirde yapılan ankette Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ilçe belediyeleri arasında ilk 10'a girdi. Çınar, Doğu Anadolu Bölgesinde ise en iyi performans gösteren başkan oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Türkiye’de 30 büyükşehirde yapılan ankette Malatya’nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ilçe belediyeleri arasında ilk 10’a girdi. Çınar, Doğu Anadolu Bölgesinde ise en iyi performans gösteren başkan oldu.

ORC Araştırma Şirketi tarafından 30 büyükşehir de 01-15 Ağustos tarihleri arasında 23 bin 200 kişiyle yüz yüze anket ve bilgisayar destekli telefon görüşmesi (CATI) yöntemi ile yapılan anketin sonuçları kamuoyu ile paylaşıldı.

Nüfusu 10 binin altında kalan ilçelerin dahil edilmediği araştırmada Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki büyükşehirlerde yapılan ankette ‘En başarılı Büyükşehir ilçe Belediye Başkanı’ yüzde 59,1 ile Malatya’nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar seçildi. 5 büyükşehir ilçe belediyesinde birinciliği göğüsleyen Mehmet Çınar, Türkiye geneli 30 büyükşehir ilçelerinde de yüzlerce Belediye başkanını geride bırakarak ilk 10 da yer aldı.

Kayısı Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Fırat Aydın | 18 Ağustos 2020 09:52

    Yarın sandık önümüze konulunca yetimin malı fakirin hakkı Çınarın reklamı için nerelere harcanmış elbet hesap soracağız. Bu ankette unesco gibi dümen. Yazık milletin paralarını reklama harcayacağınıza bir ağaç dikin, bir hemşehrimize iş alanı açın. ama nerede.

  • Ayıp Olmuyor mu | 17 Ağustos 2020 23:46

    Bu anket firmasının ne karşılığı anket yaptığı malum. Yine milletin parası anket şirketine reklam içim verilmiş. Yetimin ahı Çınar’ı elbet tutar.

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?