Yeni Sezon Damatlık Takım Elbise Modelleri

Erkek modası kısıtlı bir modadır. Sıradanlaşmamak erkek modası içerisinde en zorudur. Bir düğün için

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Erkek modası kısıtlı bir modadır. Sıradanlaşmamak erkek modası içerisinde en zorudur. Bir düğün için damatlıkta kullanılanlar çok bellidir. Bir gömlek, bir pantolon, bir ceket ve bir kuşaktır. Bu kalıbın dışına çıkılmaz. Ancak fark bu parçalara olan bakış açısında kendini gösterir. Seçilen renk, seçilen kumaş, seçilen aksesuar erkek giyimde tarzı belirler.

 

 Damatlık Modelleri

 Damatlık modelleri temelde benzer olmakla birlikte ufak dokunuşlar büyük farklar oluşturur. YSF Giyim erkek damatlık modelleri şu şekildedir:

 

Yelekli damatlık

Slim fit damatlık

Ata yaka gömlek

Papyon ve kuşak

Yaka çiçeği ve zincir

Damatlık modellerinden yelekli damatlık oldukça geleneksel ve erkeksi bir duruşu sağlar. Yeleksiz damatlık ise ciddiyet ve rahatlık için idealdir. Öbür yandan vazgeçilmez olan damatlık aksesuarları için papyon, kuşak, yaka çiçeği ve zincir çiçekleri vardır. Mendil en çok kullanılan olmakla birlikte romantik bir dokunuş için yaka çiçeği ve vamp bir tutum için zincir idealdir. Yaka çiçeği veya zincirle düğünde tüm gözler damadın üzerindedir.

 

 Yeni Sezon Damatlık Kombinleri

 

 Moda bulunduğu kabın şeklini alır ve haliyle modanın parçası olan her şey de buna göre şekillenir. YSF Giyimde yeni sezon damatlık modelleri erkek modasının adeta kalıbı olmuştur. Ata yaka damatlık gömlek ile moda YSF giyimde. Düğün esansında rahatlık çok önemlidir. Ancak bununla birlikte neredeyse hepsi takım elbise giymiş erkek düğün davetlilerinden ayrılmak daha önemlidir. Rahat kumaşı ve farklı yaka şekli ile erkeksilik ve farklılık ata yaka gömlekle aynı payda buluşturulur.

 

 Son bir nokta olarak düğün esansında en elzem şey elbette ki damatlık ayakkabı. Düğün boyunca ayakta durulur ve oynanır. Haliyle düğün esnasında en önemli şey de başta ayakların rahat etmesidir. YSF Giyim klasik ayakkabı modelleri esneyen tabanları, rahat derisi ve ayağın kalıbına oturması ile düğün esansında aranan rahatlığa kavuşturacaktır.

 

 YSF Erkek Giyim

 

 YSF Erkek Giyim dış giyim, ayakkabı, takım elbise gibi temel kategorilerde erkek giyim alanında çalışır. Geniş renk aralığı, erkek modasındaki farklı parçalar ve özel günlere uygun koleksiyonları ile erkek modasını kalbi YSF Giyimde atar.

Yeni sezon damatlık modellerimiz için mağazalarımızı ziyaret edebilir veya güvenli alışverişin adresi olan www.ysfgiyim.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?