Fırat EPSAŞ bela mısın sen!?


Kanun benim !

Kuralı ben korum !

Ve ben ne dersem o !
 edasıyla hareket eden, kafasına göre ekleyen, çıkaran ve istediği faturayı milletin önüne koyup, yaptığın devasa hatalarınla layusel davranış içerisinde olarak bütün millete meydan okuyan tavrın sahibi Frat Epsaş bela mısın sen !?
hesap soranın yok, hesap vermek gibi bir derdin de yok, burun dikine gidişin ve bütün aykırı seslere rağmen bildiğinden sapmayışında ki gerekçe ve böylesi hoyrat tavrında ki gizem ve güç nedir !?

Bu denli özgüven !

Bu denli vurdum duymaz !

Bu denli patavatsız gidişinin gerekçesi nedir !?

Adeta saltanat sürer gibi ! 

milletten topladığınız onca haksız paralar sebebiyle kendinize saraylar içerisinde sefa sürer makam ve odalar tahsis etmiş olmanız, milletin içerisinde bulunduğu ahval ve şeriatın ne olduğunu göremeyecek kadar beyhude oluşunuzun gerekçesi nedir !?

nedir Allah aşkına bu milletten istediğiniz nedir !?

açıyorum para !

kesiyorum para !

okuyorum para !

şuna katkı buna yardım, buraya bilmem ne şuraya bilmem ne diyerek faturaları halden hale getirten güç ve kuvvetinizin adı nedir !?

başınıza iki müdür konmuş ve odaları kral odalarına namzet sefa sürerken, milletin başında boza pişirten gücünüzün cismi nedir !?

kimsiniz siz !?

Nesiniz ve bu denli sınır tanımaz, hak tanımaz, hukuk tanımaz, hele hele Allah korkusu ve vicdan gibi Hiçbir değerle uzak yakın olmayışınızın gerekçesi nedir !?

Ben, ben ve ben demenizin, durmak ve doymak bilmez halinizin gerekçesi nedir !?

Anladık hesap soranınız yok !

Anladık ! saltanatınız yerinde ve bu şatafattan taviz vermek gibi bir düşünceniz de yok . 

Ve anladık ki durmaya da doymaya da niyetiniz de yok. Oysa yaptığınız zulüm arşa dayandı, milletin soluk borusunu tıkadı ve gayri dayanacak takatte kalmadı.

Ey Malatyalı !

Tüm hemşerilerime buradan sesleniyorum !

Çok yakında büyük bir protesto girişimi başlatacak ve bu saltanatın doyumsuz müdürleri, amirlerini ve diğer yetkilileri tüm Türkiye’ye deşifre edeceğim. 

Ey Malatyalı !

Çok yakın da sizlere protesto eyleminin içeriği, zaman ve mekan bilgilerini ve bunlara paralel olarak iletişim bilgilerimi de vereceğim.  Milletin başın da demoklesin kılıcı gibi sallanıp duran bu haksız, hukuksuz ve vicdansız kurumun kendine gelmesi için millet olarak durduracak bu oluşumun takipçisi olmanızı istirham ediyorum. 

Unutmayın ki !

Millet olarak ya biz durduracağız ya da biz…!

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
15Mar
12Mar
11Mar

Amerikan Sosyolojisi

10Mar
08Mar

Kandil mi?