Malatyaspor Değerimiz


Değerli Hemşerilerim; Bugün yine Malatyasporla ilgili bazı durumları sizlerle paylaşmak istiyorum. Malatyaspor’un son dönemlerdeki puan kayıpları dolayısı ile özellikle Malatya kamuoyunda inanılmaz bir telaş oluştu. Sergen Hoca döneminde büyük kulüpleri patır patır devirirken alkış seslerini şimdi bile duyar gibiyim. Ne oldu, birkaç maç kaybedilince hemen sesler yine yükselmeye başladı. Bir kere kendimize de soralım. Takım içerde oynarken statta kaç seyirci vardı diye! Ligin alt sıralardaki takımların maçlarına bakıyorsun statlar tıklım tıklım. Efendiler ilkin statları doldurup takımın moral motivasyonunu yükselteceğiz. Aynı zamanda Başkan ve yönetime de sahip çıkacağız. Ne yapılıyor, maç kaybedildi her şey bitti, yönetime ver veriştir!. İstifa!

Değerli Malatyaspor taraftarı kardeşlerim; Bu kulüp sizin. Siz desteklerinizle takımı motive edip başarılara taşıyacaksınız. İki maç kaybedildi diye, moraller bozulup bazı kendini bilmez provokatörlerin kışkırtmasına izin vermeyeceksiniz. Şunu önemle dile getirmeyelim; Adil Gevrek ve yönetimine sahip çıkın. Başarılılar!.. Düşünün takımı nerelerden alıp nerelere getirdiler. Avrupalarda maç oynattılar. Malatyaspor tarihinde ilk kez bir başkan kimsenin kapısını çalıp para istemedi. Kendi yağları ile kavruluyorlar. Yeni gelen teknik direktör de son derece donanımlı ve örnek bir insan. Malatyaspor şu anda kenti Türkiye genelinde her hafta dile getiren bir güzelliğimiz. Beş günde bir binlerce insan takımlarına destek için geliyor ve Malatya ekonomisine de katkı yapıyor. Adettir iki üç maç kaybedilince hemen fitne tohumları atılır. Gel aday ol dersin kaçarlar. Bu takım süper ligde olmalı ve kentimizin adını tüm ülke insanına duyurmalı. Bu takım kentin kaşıkçı elması, aydınlığı, heyecanı. Bunu kaybedersek şehir zaten sessiz, iyice sessizliğe uğrayacak.

Kardeşlerim sizin olan bu kulübe sahip çıkıp kimselere yem etmeyin. Yönetime sahip çıkın. Malatyaspor’a başarılar ve tüm hemşerilerime selamlar sevgiler.

mesutparlak@sozcum.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
29Oca

Selahattin Gürkan

21Oca
15Oca
10Oca

Tek yolumuz var Türkiyem

05Oca

Doktorlukta liyakat esastır