Yaptığımız haber ulusal basında!

Turgut Özal Üniversitesi’nde ilk torpil, başlıklı haberimiz gündemde halen yerini koruyor. AK Parti Malatya milletvekili ve MKYK üyesi Öznur Çalık ve yeni kurulan Turgut Özal Üniversitesi’ne rektör olarak atanan Öznur Çalık’ın kız kardeşi Aysun Bay Karabulut’un ablasının oğlunu Daire Başkanı’na getirilmesi haberimiz ulusal medyaya taşındı.

Yaptığımız haber ulusal basında
Malatya

ODA TV’de yer alan haber şu şekilde:

“AKP Malatya Milletvekili ve MKYK üyesi Öznur Çalık'ın kardeşi Aysun Bay Karabulut'un rektörü olduğu Turgut Özal Üniversitesi “torpil” iddiasıyla gündeme geldi.
AKP Malatya Milletvekili ve MKYK üyesi Öznur Çalık'ın kardeşi Aysun Bay Karabulut'un rektörü olduğu Turgut Özal Üniversitesi “torpil” iddiasıyla gündeme geldi.

AKP’li vekil Öznur Çalık ve Aysun Bay Karabulut'un yeğeni olduğu belirtilen Cem Gökmen Gökçe'nin Turgut Özal Üniversitesi'nde Daire Başkanı yapılması tartışmalara neden oldu.

Battalgazi Belediyesi AKP’li Meclis Üyesi Şahin Karahan, sosyal medya hesabından Cem Gökmen Gökçe’nin görevlendirilmesiyle ilgili "Malatya Turgut Özal Üniversitesi Daire Başkanı Cem Gökmen Gökçe ve Üniversite Müdürü Eyüp Önler'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk" mesajını paylaştı.

Sosyal medyada gündeme gelen ziyaretin ardından Cem Gökmen Gökçe'nin AKP’li vekil Öznur Çalık ve Aysun Bay Karabulut'un yeğeni olduğu iddiası gündeme geldi.

Malatya yerel sitesi Kayısı Haber’in iddiasına göre; Cem Gökmen Gökçe, Öznur Çalık ve Aysun Bay Karabulut'un ablasının oğlu…

DAHA ÖNCE DANIŞMANIYDI

AKP Malatya Milletvekili Öznur Çalık’ın yaklaşık üç yıl önce twitter hesabı hacklenmişti.
AKP’li Çalık’ın konuya ilişkin açıklaması ise TBMM’de danışman olarak görev yaptığı belirten Cem Gökmen Gökçe’nin facebook hesabından yayımlanmıştı”

https://odatv.com/malatyayi-karistiran-torpil-20111836.html

Kayısı Haber- ODA TV

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Malatyahaber.tv, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece belirli içerik modülleri aktif edilmiştir.