Vaser Liposuction ile Bölgesel Yağlarınızdan Kurtulun

Yağ aldırma işlemleri günümüzde en fazla tercih edilen estetik operasyonların arasında yer almaktadır. Geleneksel liposuction işlemleri yapılacağı sırada iyileşme sürecinin çok uzun sürdüğü görülebilmektedir.

Vaser Liposuction ile Bölgesel Yağlarınızdan Kurtulun
Yağ aldırma işlemleri günümüzde en fazla tercih edilen estetik operasyonların arasında yer almaktadır. Geleneksel liposuction işlemleri yapılacağı sırada iyileşme sürecinin çok uzun sürdüğü görülebilmektedir.

Yağ aldırma işlemleri günümüzde en fazla tercih edilen estetik operasyonların arasında yer almaktadır. Geleneksel liposuction işlemleri yapılacağı sırada iyileşme sürecinin çok uzun sürdüğü görülebilmektedir. Vaser liposuction bu geleneksel yöntemlere göre daha kısa iyileşme sürecine sahiptir. Yöntem sayesinde profesyonel ve kaliteli sonuçlar alınabilmektedir. Yağ aldırma sürecinde her geçen gün teknolojinin gelişme göstermesi bu noktada olumsuz sonuçların ortadan kalkması için çok önemlidir. Bölgesel yağlardan kurtulma amacıyla tercih edilmekte olan bu yöntem çerçevesinde iyileşme sürecinin kısaldığı görülebilmektedir.

Liposuction operasyonunda son teknoloji olan vaser liposuction işleminde ultrasonik ses dalgalarından yardım alınmaktadır. Bu ses dalgalarıyla yağlar parçalanır ve bölgesel yağ sorununun minimum seviyeye indirilmesine yardımcı olunur. Bu ses dalgalarının en önemli hedefi yağlar olduğu için vücudunuzda başka bir yere ve organa herhangi bir zarar vermeyecektir. Bu operasyon sırasında klasikleşmiş liposuction operasyonuna göre acı ile ağrının minimum seviyeye inmiş olduğu görülebilmektedir. Bu yüzden kişiler iş hayatına ve günlük hayatına normal şekilde devam ederler.

Vaser Liposuction Kimlere Yapılır?

Liposuction yaptırmak isteyen kişiler özellikle bu uygulamanın kimler için uygun olduğunu merak etmektedir. Vaser Liposuction günlük yaşamında spor ve diyet yapan fakat yine de sahip olduğu bölgesel yağlarından kurtulamayan kişiler için uygun olan bir işlemdir. www.quartzclinique.com. Bu operasyon kadınlar tarafından tercih edildiği gibi aynı zamanda erkeklerde ciddi bir meme büyümesi meydana geldiği zaman da yapılabilmektedir. Ek olarak kalça, kol, bacak, popo, diz, yanak ve karın bölgelerinde de yapılabilmektedir.

Bu işlem yapılacağı noktada klasik liposuction yönteminin aksine bulunan yağ dokusu ilk etapta sıvı hale getirilmektedir. Bu yüzden sonraki etapta görünen değişimler gözle görülebilir hale gelmektedir. Vaser liposuction işlemleri hamile, yeni doğum yapmış kişilere yapılmaz. Aynı zamanda bölgesel zayıflama içindir ve obezite gibi sorunlar yaşamakta olan kişiler için uygun değildir.

Vaser Liposuction İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her işlemde olduğu olduğu gibi bu işlemi yaptıracak olan kişilerin de dikkat etmesi gereken bazı noktalar yer almaktadır. İlk dikkat edilmesi gereken noktalar arasında ise; doktor seçimleri yer almaktadır. Tercih etmiş olduğunuz doktor bu evrede alanında uzman olan isimlerden birisi olması gerekir. Operasyon işlemleri sırasında hastanın sağlığı için alınmakta olan yağ miktarı çok büyük bir önem arz eder. Bu yüzden alınması gereken yağ miktarı büyük bir öneme sahiptir.

İstediğiniz Dudak Yapısına Sahip Olma

İnsanların yüzünde en fazla dikkat çeken noktalardan birisi; dudak şeklidir. Birisinin dudak yapısı çok büyük bir önem arz eder. Lip lift ise dudak yapısı için en fazla tercih edilen operasyonlardan birisi konumundadır. Burun ile üst dudak arasındaki mesafenin uzun olması estetik açıdan sizlere soru işareti oluşturup dudağınızın istediğiniz gibi durmamasına sebep olabilmektedir. Fakat bu operasyon sayesinde dudak yapınız istediğiniz gibi durmaktadır ve bu mesafe daha kısa hale gelmektedir.

Lip Lift Operasyonu Kimler İçin Uygundur

Hangi operasyon  olursa olsun yaptırmadan önce dikkat etmeniz gerekir ve bu operasyonların herkes için uygun olmadığını görebilirsiniz. Lip lift operasyonu özelikle tavşan dudaklı dediğimiz dudak tipleri için uygun bir yapısı yoktur. Bu yüzden bu dudak tipine sahip olan kişilerde operasyon yapılamamaktadır. Operasyon yaptıracak olan kişilerin burun ucu ile üst dudağı arasındaki mesafe normale göre daha uzun olması gerekmektedir.

Lip lift operasyonundan önce mutlaka uzman bir doktor ile görüşmeniz gerekmektedir. Bu şekilde operasyon sonrasında ve öncesinde herhangi bir sorun yaşamadan hayatınıza devam edebilmeniz mümkündür. Bu operasyon sırasında tam olarak neden böyle bir işlem yaptırmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Buna göre uzmanın değerlendirmesiyle farklı bir işlem de yapılabilmektedir. Çünkü bazı durumlarda kişinin istemiş olduğu operasyon aslında tamamen farklı bir operasyon olabilmektedir. Bu yüzden tercih ettiğiniz doktora dikkat etmeli ve ne istediğiniz operasyonu mutlaka buna göre yaptırmalısınız.

Son Güncelleme: 15 Eylül 2019 13:20

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?