SON DAKİKA: Sadıkoğlu, TOBB Yönetimine seçildi

Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde geniş bir katılımla gerçekleştirildi. 74. Genel Kurul'da Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

SON DAKİKA  Sadıkoğlu  TOBB Yönetimine seçildi
Ekonomi

Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

74. Genel Kurul'da Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

Malatya'dan TOBB yönetim kurulu üyeliğine en son, bundan 25 yıl önce Abdullah Yavuz seçilmişti. 25 yıl aradan sonra bugün gerçekleşen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 74. Genel Kurulu'nda, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, TOBB Genel Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun Yönetim Kurulu listesinde yer aldı. 25 yıl aradan sonra Başkan Sadıkoğlu, TOBB yönetimindeki konumuyla hem Malatya'yı hem de bölgemizi temsil etmiş olacak.

Haber: Malatyahaber.tv

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Malatyahaber.tv, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece belirli içerik modülleri aktif edilmiştir.