Önce temizlik sonra gemi turu

Malatya'nın Kale ilçesinde gençler etkinlik düzenleyip, çöplerin geri dönüşümü konusunda çocuklara örnek gösteriler sunup, daha sonra gemi turuna katıldılar.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Malatya’nın Kale ilçesinde gençler etkinlik düzenleyip, çöplerin geri dönüşümü konusunda çocuklara örnek gösteriler sunup, daha sonra gemi turuna katıldılar.

Malatya’nın Kale İlçesinde, Beydağı Gençlik Merkezi üyeleri, çevre konusunda duyarlı olunması için İzollu İlkokulu’nu ziyaret edip, çevre temizliği yaptı. Çocuklara çevre ve temizlik konusunda uygulamalı gösteri yapan gençler, okulun bahçesini de temizledi.

Gemi turuna katıldılar

Okulda yapılan çevre temizliği etkinliğinden sonra ise Karakaya Baraj Gölü’nde gemi turuna katılan gençler, Kaymakam Abdulselam Bıçak ile düzenlenen minder sohbetine katıldı.

Kaymakam Bıçak, gönüllü gençlere tavsiyelerde bulunarak gerçekleştirdikleri program için teşekkür etti.

Etkinliğe, Kaymakam Abdulselam Bıçak, Kale Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Celal Genç, Beydağı Gençlik Merkezi Müdürü Murat Hoca ve gönüllü gençler katıldı.

Kayısı Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Metin | 13 Ekim 2020 23:58

    Gençlik merkezinin gençlere yönelik proje ve planları olmalı. Gençlik merkezini kreşden ayırt etmek gerekir. 6 tane çalışanla seyyar sohbetin gence ne katkı sağladığını anlatsalardı. Kime pr olarak etkisi oluyor. Genç ve gençlik ile ilgili uluslararası ve ulusal çalışmalarla karşılaştırma yaparsanız ilin en önemli projesi kına projesi başka bir proje var mı acaba

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?