Olaylı açılış!

AK Parti Yeşiltepe seçim ofisi açılışında Selahattin Gürkan ile İhsan Koca tartıştı. Malatya AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Gürkan konuşma yaptığı sırada bir vatandaşın bağırarak “Hırsızlarla durma Başkanım, etrafın hepsi hırsız” diye bağırması üzerine çok konuşulacak olaylar yaşandı. İhsan Koca ile Selahattin Gürkan seçime 15 gün kala seçim ofisi açılışında tartıştı. Bu çok konuşulacak tartışmalı seçim ofisi açılışını hem VUSLAT TV hem ER TV canlı olarak verdi.

AK Parti Yeşiltepe seçim ofisi açılışında Selahattin Gürkan ile İhsan Koca tartıştı. Malatya AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Gürkan konuşma yaptığı sırada bir vatandaşın bağırarak “Hırsızlarla durma Başkanım, etrafın hepsi hırsız” diye bağırması üzerine çok konuşulacak olaylar yaşandı. İhsan Koca ile Selahattin Gürkan seçime 15 gün kala seçim ofisi açılışında tartıştı. Bu çok konuşulacak tartışmalı seçim ofisi açılışını hem VUSLAT TV hem ER TV canlı olarak verdi.

AK Parti Yeşiltepe seçim ofisi açılışına Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, AK Parti Battalgazi Belediye Adayı Osman Güder, AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, AK Parti milletvekilleri Öznur Çalık ve Bülent Tüfenkci’nin katılım sağladığı Yeşiltepe seçim ofisi açılışı olaylı sonuçlandı.

Selahattin Gürkan’ın konuşmaya başladığı sırada bir vatandaşın “Hırsızlarla durma Başkanım, etrafın hepsi hırsız” demesi üzerine Gürkan’ın “Biz toplantıyı yapalım” demesi de birkaç vatandaşın protestosuna engel olmadı. Gürkan’ın “Gelin gelin, gözünüzü yiyeyim, gel yanıma gel” demesinden sonra protesto eden vatandaşın Gürkan’ın yanına gelmesi de olayları bitirmedi.

Selahattin Gürkan’ın konuşmasından sonra AK Parti İl Başkanı İhsan Koca’nın konuşması ise son zamanlarda görülmemiş tartışmaya neden oldu. İhsan Koca, “Böyle güzel bir toplantının isticamını iki arkadaşımızın, kardeşimizin kafasını bulandıranlara bi şey söylemek istiyorum. Ben o arkadaşlarımıza bi şey demiyorum. Onlar inandıkları için öyle söylüyorlar” diye konuşurken “Çalmadınız mı” diye bağırarak tepki veren aynı vatandaşlara İhsan Koca ise “Bir kuruş çaldığımız ispat edersen haklısın. Ama sana değil, sana söyleyenlere söylüyorum, ispat edemezseniz namussuzsunuz, şerefsizsiniz. Öyle uzaktan konuşmayla olmaz. Eğer iddiası olan varsa ispat eder. İspat edemeyenler namussuzdur, şerefsizdir, alçaktır” dedi.

İhsan Koca’nın bu ağır sözlerinden sonra aynı vatandaşların anlaşılmayan seslerinden sonra İhsan Koca’nın “Defol git, serseri” diye konuşması ortamın daha çok gerildiği görülüyor.

İhsan Koca’nın “Defol git, serseri” lafını söyledikten sonra konuşmasından sonra arka tarafa gidildiği görülen Selahattin Gürkan’ın tekrar İhsan Koca’nın hemen arkasına geldiği görülüyor. Yine videoda çok anlaşılmasa da Selahattin Gürkan’ın İhsan Koca’yı uyardığı anlaşılıyor. Bu uyarma sonrasında Koca’nın elini kaldırarak Gürkan’ a doğru “Neyini konuşmayacağız Başkanım yav. Böyle adamların yanımızda ne işi var. Ben öyle adamların yanımıza gelmesine karşıyım kardeşim. O adamların yanımızda yeri yok, olmaz da.” dedikten sonra Selahattin Gürkan’ın “Neyse kapatalım” dediği duyuluyor.

Buradaki diyalog aynen şu şekilde devam etti:

SELAHATTİN GÜRKAN: Neyse kapatalım.

İHSAN KOCA: Kapatmayalım Başkanım, niye kapatalım. Adam bana hırsız diyor yav. Ben bunu kabul etmiyorum.

SELHATTİN GÜRKAN: Herkes kendini tarif eder kardeşim, herkes kendini tarif eder.

İHSAN KOCA: Ben kapatamam.

Kayısı Haber

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 11

 • abdurrahman cicek | 15 Mart 2019 03:46

  Kayısı haber ben burada bir şey göremiyorum.Sizinde tarafsız olduğunuzu düşünmüyorum. Malatya lı zaten gelene gidene hırsız der çaldı çırptı der bunlar normal siyasetci kişilerin bu söylemleri ciddiye almaması iftiraya kulak tıkaması gerekiyor. Malatyada kime sorsan kendisinden başka herkeze bir kulp takar. Haset bir memleketten başka ne beklenir.

 • Furkan barış | 14 Mart 2019 21:08

  Bunlarmı malatyayı yönetecek,bunlar sayın cumhurbaşkanımızın temsilcileri,yazık gerçekten yazık.. Dikkatimi çekti kimse üzerine alinmadıda neden bu şahıs üzerine alındı. Düşündüren bir durum Ve çok gülünç????

 • Feride | 14 Mart 2019 17:47

  Evet kardeşim haklısınız hırsız oldukları için türkiye bu kadar gelişti,büyüdü güçlendi .Malatya örnek şehirler arasında yer aldı her evde enaz bir araba var bu bolluk bunca nimet gözümüze dizimize durur.yapmayın kardeşim ortalığı karıştırmak isteyenlere fırsat vermeyin .bunca manifestoya rağmen hükümetimiz vatandaşını refah içinde yaşatmak çabasın da .hala farkında değilmisiniz pkk ile ittifak kuranlar her türlü yolu deniyorlar ,hırsız diye itham edilen insanlar çocuklarını evlerini sıcak yuvalarinı bırakıp milleti için koşturup duruyorlar ,bırakın kul hakkı yiyen varsa elbette hesabını hem bu dünyada hem ahirette kendi verecektir .tüm kafirler dişlerini çıkarmış türkiye nezaman karışacak diye pusuda bekliyorlar provakatörlere pirim vermeyelim unutmayın 'yaparsa yine ak parti yapar...

 • Esra | 14 Mart 2019 13:10

  İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR !

 • Cihan | 14 Mart 2019 12:59

  Para çalmak değildir "hırsız" etiketi yemek. Hak çalmakta işin içinde! Yandaş istihdamı ile hakkına girdiğiniz yüzlerce Malatyalının hakkını çaldınız hırsızsınız! Esenlik adı altında tüyü bitmemiş yetimin parasını çaldınız,kaldırım yaptık diyip haftalık vergimizi çaldınız,hazine arazilerini yandaşa peşkeş çektiniz HIRSIZSINIZ! 100 metre aralık ile açtığınız esenlik marketler ile kimin dükkanını kiralayıp zengin ettiniz? Açıklayında Malatyalı görsün. Malatyalı uyandı kardeşim o çocukları kimse göndermedi oraya HALK UYANDI HALK!

 • MİKTAT | 14 Mart 2019 12:53

  Duman varsa ateş uzakta değildir.Ben buraya nasıl çıktım.Gördünüz merdivenlerden.Sahi ben buraya niye çıktım

 • Selim | 14 Mart 2019 12:44

  Bunlar iyice zivanadan çıkti. Kendilerini secip o makamlara getiren halka ihanet edip hakaret etmeye başladilar. Halk susarmi saniyorsunuz. Onun o 1.30 cm boyunu uzatirlar merak etmeyin

 • Fatih | 14 Mart 2019 12:40

  düştükleri hale bak..yazık

 • Fatma | 14 Mart 2019 12:36

  İftiralarla fitne çıkarmaya çalışanlar BAŞARAMAYACAKSINIZ!

 • Ela bozdemir | 14 Mart 2019 12:33

  Elbetteki herkes kendine yakışanı yapar. Güneş balçıkla sıvanmaz. En güzel cevabı halkımız 31 martta verecektir inşallah hiç şüphemiz yok.Bu provakötörlere fırsat vermeyeceğiz.hiç bir zaman başaramadılar, başaramayacaklar

 • KÜBRA | 14 Mart 2019 12:31

  "İspat edemezseniz namussuzsunuz, şerefsizsiniz. Öyle uzaktan konuşmayla olmaz. Eğer iddiası olan varsa ispat eder. İspat edemeyenler namussuzdur, şerefsizdir, alçaktır” Diyerek gereken cevabı İhsan Başkan vermiştir.Buda boş konuşup iftira atan bütün şeref yoksunlarına ders olsun.Ak Partiye ve başkanlarına iftira atanlar kendinizi rezil etmekten başka bir işe yaramıyorsunuz!!!