MASKİ'ye yeni genel müdür

MASKİ Genel Müdürü değişti...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
MASKİ'ye yeni genel müdür
MASKİ Genel Müdürü değişti...
Kayısı Haber Malatya - Mehmet Kıroğlu

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü’nde devir teslim töreni yapıldı. Yaş haddinden dolayı emekli olan Mehmet Yaşar Karataş, görevi Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Mehmet Mert’e devretti. 

KARATAŞ: GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞTIK

2.5 yıl boyunca görev yapmanın ve konularında uzman bir ekip ile çalışmanın gururunu yaşadığını ifade eden Mehmet Yaşar Karataş, görev yaptığı süre zarfında Malatya için önemli proje ve yatırımlara imza attıklarını kaydetti. Karataş, “Bugün benim için duygusal bir gün. Yaklaşık iki buçuk yıldır sürdürdüğüm görevim bugün itibariyle sona ermiştir. Burada kutsal bir hizmet vermeye gayret ettik. Malatya’mız için gece gündüz demeden takım halinde güzel çalışmalar yaptık. Alt yapıya yönelik güzel projeler geliştirdik. Bir kısmı bitti, bir kısmı devam ediyor. 65 yaşını doldurduk, zorunlu emeklilikten dolayı bu görevi Mehmet Mert kardeşimize devretmiş bulunuyoruz. Mehmet Bey bizden sonra bu bayrağı çok daha yükseklere taşıyacak. Çok daha güzel hizmetlere vesile olacaktır. Birlikte çalıştığım ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Mehmet Mert kardeşime de başarılar diliyorum” dedi.

MERT: HİZMETLERE DEVAM EDECEĞİZ

MASKİ Genel Müdürlüğü’ne vekaleten getirilen Mehmet Mert ise, kendisini MASKİ Genel Müdürlüğü görevine layık gören Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür etti. Mert, “Genel Müdürümüz Mehmet Yaşar Karataş beyi uğurlamaya geldik. Sayın başkan da bu görevi bize verdi. 30 yıldır Malatya’dayım, 30 yıldır kendisini tanıyorum. Benim ağabeyim. Her zaman bizlere yardımcı olmuştur. Yine yardımlarına devam edeceğini biliyorum. Bundan sonraki hayatında ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi. 

Konuşmaların ardından MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, MASKİ eski Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş’a çiçek takdim etti.  

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİLDİ

Genel Müdürlük makamında yapılan devir teslim töreni sonrasında MASKİ eski Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş, Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları ve personel ile tek tek kucaklaşarak vedalaştı. Karataş, kurum önünde çekilen hatıra fotoğrafının ardından uğurlandı. 
 

Kayısı Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 6

 • Karabaş | 28 Ağustos 2021 20:12

  Adamı gencecik yaşında emekli etmişler. Daha saçları simsiyah. Lütfen bir şirkete genel müdür yapın.

 • Yaşar Ağa | 28 Ağustos 2021 18:02

  Yaşar Ağam giderayak Yüzde 17,5 zam çakmış bize. Yoksa Memet Ağa mı çakmış. Yok yok Selo başkanın yeni rekor denemeleri

 • Mahmut | 28 Ağustos 2021 06:11

  Ne günlere kaldık yol asfalt daire başkanı MASKI Genel Müdürü oluyor. Gerçi Yaşar Karataş gibi hiç bir vasfı olmayan adamdan iyidir herhalde

 • Çırmıktılı | 27 Ağustos 2021 21:48

  Adam sahada iyi ama masada sıfır. Belediyedeki yolsuzluk operasyonunda ortaya çıktı ki firma belediyeyi 7 milyon TL dolandırmış bunların ruhu duymamış.

 • Murat | 27 Ağustos 2021 20:12

  Karataş gece gündüz demeden çalışmış. Gel de gülme.

 • Kemal | 27 Ağustos 2021 18:08

  Bekri Mustafanın imamlığı ne ise emet mertin müdürlüğüde odur. Bilenler bilir. Bir gün herkes bilecek. Ama iş işten geçmiş olacak

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?