Malatya Yeşilyurt Belediyespor’da İsmail Tekin’in sözleşmesi sona erdi

Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Malatya Yeşilyurt Belediyespor'da Teknik Direktör İsmail Tekin'in sözleşmesi sona erdi. Kulüp yönetiminin tecrübeli teknik adama yeni sözleşme teklif etmediği bildirildi.

Malatya Yeşilyurt Belediyesporda İsmail Tekinin sözleşmesi sona erdi
Spor
Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Malatya Yeşilyurt Belediyespor’da Teknik Direktör İsmail Tekin’in sözleşmesi sona erdi. Kulüp yönetiminin tecrübeli teknik adama yeni sözleşme teklif etmediği bildirildi.

BAL’da sezona şampiyonluk parolasıyla girmesine rağmen bu hedefinin uzağında kalan Malatya Yeşilyurt Belediyespor’da sezonun bitmesinin ardından gözler yönetime çevrildi.

Mavi-beyazlı takımda 3 sezondur görev yapan tecrübeli teknik adam İsmail Tekin’in sözleşmesi sona ererken, tecrübeli hocaya yeni sözleşme teklif edilmeyeceği bildirildi.

Önümüzdeki sezonun yol haritasının henüz belirlenmediği kulüpte, Dursun Sucu başkanlığındaki yönetimin 10 gün içerisinde bir toplantı yapmasının beklendiği ifade edildi.

Teknik Direktör İsmail Tekin, Malatya Yeşilyurt Belediyespor’un başındaki en iyisi sezonunu geçen yıl lig ikincisi olarak yaşamıştı. Mavi-beyazlı takımın kadrosunda bulunan bir çok futbolcunun sözleşmesi de sona erdi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Malatyahaber.tv, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece belirli içerik modülleri aktif edilmiştir.