Mahalleler Arası futbol turnuvasında ödül töreni yapıldı

Yeşilyurt Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen 2.Yeşilyurt Mahallelerarası Futbol Turnuvası, oynanan müsabakalarla tamamlandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yeşilyurt Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen 2.Yeşilyurt Mahallelerarası Futbol Turnuvası, oynanan müsabakalarla tamamlandı.

Orduzu Pınarbaşı’ndaki bir halı sahada düzenlenen turnuvada final maçları oynadı. Müsabakaları sonucunda Yakınca Mahallesi şampiyon olurken, ikinci Konak Mahallesi, üçüncü Dilek Mahallesi oldu. Toplam 12 takımın katılımıyla 5 gün süren 2. Mahallelerarası futbol turnuvasında ödül töreni yapıldı. Dereceye giren takımlara ödüllerini Yeşilyurt Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Çobanoğlu, Yeşilyurt Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Lütfi İnan, Yeşilyurt Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Mustafa Ekici ve mahalle muhtarları tarafından verildi. Turnuvada dereceye takımlardan 1. Olan Yakınca Mahallesine bin 500 TL, ikinci olan Konak Mahallesine bin TL, 3. Olan Dilek Mahallesine ise 500 TL para ödülü verildi. Yeşilyurt Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Çobanoğlu ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Turnuvanın bu yıl ikincisini düzenledik. 5 gün süren turnuvamıza iştirak eden 12 takımımızın idareci ve futbolcularına teşekkür ediyoruz. Turnuva sonunda dereceye giren takımlarımızı ayrıca tebrik ediyorum. Bu organizasyonun düzenlenmesinde bize destek veren belediye başkanımız Hacı Uğur Polat ve mahalle muhtarlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum. Bu turnuvayı düzenlememizdeki amacımız mahalle kültürünü canlı tutmak ve yeni nesillere de yaymaktır” diye konuştu.

Mahalle muhtarları ise turnuvayı organize eden Yeşilyurt Belediyesi ile Yeşilyurt Kent konseyine teşekkür etti.

Kayısı Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?