Reklam

Reklam

REKLAM SEÇENEKLERİ

Banner Reklam
MalatyaHaber.tv haber sitesi Responsive yazılım olduğu için banner reklam ölçülerimiz üç farklı boyutta tasarlanır. Bunun nedeni aynı anda Masaüstü, Tablet ve Mobil görünümüne sahip olmasıdır.

Reklam Ölçülerimiz;
970x250 (Aç/Kapat büyük reklam)
730x411 Manşet arası reklam veya tanıtım yazısı
728x90 (Uzun Dikdörtgen) veya 336x280 (Kare) Masaüstü görünüm için
468X60  (Tablet)
320x100  (Mobil)

Tanıtım Yazısı 
Genel olarak web sitenizi, markanızı ve ya hizmetinizi tanıtmak üzere hazırlanmış yazılardır. Arama motorlarında belirli anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkabilmek için yazdığımız yazının içinden konuyla ilgili linkler çıkarılır. Bu sayede Google tarafından yazdığımız yazılar iyi puanlar alır. Tanıtım yazıları çeşitli sitelerde yayınlandığında web sitenizin arama sonuçlarında yükselmesine katkı sağlar ve o yazıları okuyan insanlar size kolay bir şekilde ulaşır.

Manşet Arası Reklam
MalatyaHaber.tv ana sayfada bulunan 15 manşet sıralamasının herhangi birinde 730x411 ölçülerine sahip görsel tasarımın araya yerleştirilmesi ve hazırlanan tasarımın üzerine tıklandığında kurumsal sitenize veya sosyal medya hesaplarınıza yönlendirebileceğiniz reklam çeşididir.

Reklamlarınız için bize ulaşın; 0422 606 0 616 | [email protected]

  • Ana Sayfa
  • Malatyahaber.tv, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece belirli içerik modülleri aktif edilmiştir.