İnönü Üniversitesi öğrencilerinden Arapgir'e kamp

İnönü Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu öğrencileri, doğa sporları dersi için Arapgir ilçesinde kamp kurdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İnönü Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu öğrencileri, doğa sporları dersi için Arapgir ilçesinde kamp kurdu.

Beden Eğitimi Bölümünden Yrd. Doç. Dr. Cenk Temel ve Yrd. Doç. Dr. Betül Akyol ile Kamu Yönetimi Bölümünden Yrd. Doç. Dr. Ender Akyol Başkanlığında 29 öğrenci doğa sporları dersi kapsamında uygulamalı kamp faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere Arapgir’de kamp kurdular.

Rehber eşliğinde doğa yürüyüşü yaparak Eskişehir bölgesindeki doğal, tarihi ve turistik mekanları gezen kamp ekibine Arapgir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Tuncay Çağdaş tarafından ilçenin tarihi ve turistik yerleri hakkında bilgi verildi.

Arapgir’in doğası, tarihi kültürü ve halkın sıcak ilgisi ile çok farklı bir noktada olduğunu, ilçenin vadilerin arasına sıkışmış bir inci tanesi gibi gizli kaldığını söyleyen öğrenciler, organizasyondan dolayı son derece memnuniyet duyduklarını belirterek, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’na teşekkürlerini dile getirdiler.

Kayısı Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?