Moda

Dünya Malatyalılar Günü Dünya Malatyalılar Günü
'Kayısı Çiçeği Şenliği' konukları Battalgazi'ye hayran kaldı 'Kayısı Çiçeği Şenliği' konukları Battalgazi'ye hayran kaldı
İnönü İletişim'e 3'üncülük ödülü İnönü İletişim'e 3'üncülük ödülü
Tarihi konaklar bu kez 'Gırift' dizisine ev sahipliği yapıyor Tarihi konaklar bu kez 'Gırift' dizisine ev sahipliği yapıyor
Sanatçı Alpay'dan Yeşilyurt Belediye Meclisine teşekkür mesajı Sanatçı Alpay'dan Yeşilyurt Belediye Meclisine teşekkür mesajı
Şık ve Zarif Ayakkabı Modelleri Şık ve Zarif Ayakkabı Modelleri
Chitofix Nedir? Nasıl Etki Eder Chitofix Nedir? Nasıl Etki Eder
Daha İyi Bakım Yeni Cilt Bakımında Usta Jel Daha İyi Bakım Yeni Cilt Bakımında Usta Jel
Yöresel dille kayısı mesajı Yöresel dille kayısı mesajı
Anneler gününde ne hediye almalıyız? Anneler gününde ne hediye almalıyız?
Pırlata Deyince Akla İlk O Geliyor! Pırlata Deyince Akla İlk O Geliyor!
Saçlar İçin Özel Bakım Green Bubble Saçlar İçin Özel Bakım Green Bubble
Birbirinden Şık Tesettür Elbise Modelleri Birbirinden Şık Tesettür Elbise Modelleri
Daha İyi Bir Cilt Bakımı Önerisi Daha İyi Bir Cilt Bakımı Önerisi
Tesettür Giyim Seçeneklerinde Ferace Trendi Tesettür Giyim Seçeneklerinde Ferace Trendi
Tesettür Giyimde Spor Tarz Nasıl Oluşturulur? Tesettür Giyimde Spor Tarz Nasıl Oluşturulur?
En Çekici Işıltı Pırlanta Küpeler En Çekici Işıltı Pırlanta Küpeler
Genç Kalmak İsteyenler İçin Revine Genç Kalmak İsteyenler İçin Revine
Saça Canlılık Vermenin Adı Green Bubble Saça Canlılık Vermenin Adı Green Bubble
Saçlar İçin Özel Bakım Green Bubble Saçlar İçin Özel Bakım Green Bubble
Moda Haberleri

Dünya Malatyalılar Günü

4 Nisan Dünya Malatyalılar Günü, pandemi nedeniyle sanal ortamda kutlanıyor.

'Kayısı Çiçeği Şenliği' konukları Battalgazi'ye hayran kaldı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 'Kayısı Çiçeği Şenliği' için Malatya'ya gelen acente ve tur sahipleri, gezginler ve gurmeleri, Medeniyetin Kalbi Battalgazi'de konuk ederek, ilçenin tarihi mekanlarını gezdirdi.

İnönü İletişim'e 3'üncülük ödülü

Malatya İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinden Habibe Ödemiş, 'Yerli ve Hızlı Corona Virüs Sonuç Kiti' haberiyle Televizyon Haberi kategorisinde 3'üncülük ödülünü aldı.

Tarihi konaklar bu kez 'Gırift' dizisine ev sahipliği yapıyor

Yeşilyurt Belediyesinin destekleriyle Yeşilyurt'un farklı noktalarında ve Tarihi Yeşilyurt Konaklarında çekimleri devam eden 'Gırift' dizisinde rol alan ünlü sanatçılar, bölgenin sosyal ve kültürel zenginliklerini yansıtan konakları ve müzelerini gezip, yöresel yemeklerini tattılar.

Sanatçı Alpay'dan Yeşilyurt Belediye Meclisine teşekkür mesajı

TRT Sanatçısı Malatyalı Selahattin Alpay, Yeşilyurt Belediye Meclisinin Şubat Ayı Toplantısında Yakınca Mahallesi Galericiler Sitesindeki 500 metrelik imar yoluna kendi isminin verilmesinden büyük bir gurur duyduğunu ifade edip, teşekkürlerini gönderdi.

Şık ve Zarif Ayakkabı Modelleri

İster günlük elbise veya kıyafet kombini yapmak için isterseniz özel olarak katılacağınız bir davete özel bir elbise kombini yapmak için ihtiyaç duyacağınız tüm topuklu ayakkabı modellerini internet sitemizde bulabiliyorsunuz.

Chitofix Nedir? Nasıl Etki Eder

Krem olarak piyasada yer alan chitofix için nedir sorusunu sorabilirsiniz. Nedir ve nasıl kullanılır sorularının yanıtı veriliyor.

Daha İyi Bakım Yeni Cilt Bakımında Usta Jel

Koyu lekeleri kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaya başlamanız zor olmayacak.  Volcanic mudu kullanarak olumlu etkiyi görebilirsiniz. 

Yöresel dille kayısı mesajı

Dünya Kayısı Başkenti olarak nitelendirilen Malatya'nın tescilli ürünü olan dünyaca meşhur meyvesi Kayısı'da hasat dönemine yaklaşılırken, yöresel dilde hazırlanan Kayısı mesajı videosu sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı.

Anneler gününde ne hediye almalıyız?

Zen pırlantanın birbirinden göz alıcı tasarımlarıyla dikkat çeken modelleri Anneler Günü için benzersiz bir hediye seçeneği sunuyor. Dünyaca ünlü mücevher markasının farkıyla tasarlanan şık parçalar adeta parıldıyor. Siz de hala Anneler Günü’nde ne alacağınızı düşünüyorsanız hemen

Pırlata Deyince Akla İlk O Geliyor!

Emel Diamond gerek ülkemizde gerek uluslararası platformda pırlanta denince akla gelen isimlerden biri. Markanın bu alanda temin ettiği başarı ise 1989 yılından bu yana devam ediyor.

Saçlar İçin Özel Bakım Green Bubble

Saçlara canlılık, güç ve parlaklık kazandıran green bubble saç detoksu seti kendi içerisinde şampuan ve jel kapsülden meydana gelir.

Birbirinden Şık Tesettür Elbise Modelleri

Günümüzde kadın giyimi her geçen gün gelişiyor. Birbirinden farklı kıyafet seçeneklerinin yanı sıra kişisel zevkler de ön plana çıkıyor.

Daha İyi Bir Cilt Bakımı Önerisi

Fillhage birçok kişi tarafından yüz bölgesinde meydana gelen istenmeyen görünümlerin sona ermesi amacı ile tercih edilebilecek bir ürün olarak satışa sunulabilecek bir seçenektir.

Tesettür Giyim Seçeneklerinde Ferace Trendi

Tesettür giyim fırsatları ile özel modelleri kavuşamayanlar dört mevsim giyim tercihi sunan ferace modelleri ile birbirinden cazip giyim fırsatlarında kavuşuyorlar.

Tesettür Giyimde Spor Tarz Nasıl Oluşturulur?

Tesettür giyim konusunda da farklı tarzların yansıtılması adına üretim yapan giyim firmaları bu alanda çok fazla seçenek sunuyor.

En Çekici Işıltı Pırlanta Küpeler

Her yaşa ve her tarza hitap eden farklı sembollerle bezeli pırlanta küpeler görenleri hayrete düşürüyor. Ariş pırlanta küpe koleksiyonunda geniş ürün yelpazesinden seçim yaparken çok zorlanacaksınız.

Genç Kalmak İsteyenler İçin Revine

Yaşlanma karşıtı olan pek çok farklı yöntemlerin arasına katılan Revine stick genç kalmanıza yardımcı olabilir. Son günlerde piyasaya çıkması ile birlikte çok yaygınlaşan ve popüler bir hal alan bu ürünü kullanım sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Saça Canlılık Vermenin Adı Green Bubble

Piyasada saç bakım ürünü adı altında pek çok ürün satılmaktadır. Bu ürünlerden çoğu ya çok fahiş fiyatlar ile piyasaya sürülmekte ya da kullanıldığında etki göstermeyen bileşene sahiptir.

Toplam 65 haber.