Moda

Tarihi Yeşilyurt konaklarında keyifli anlar Tarihi Yeşilyurt konaklarında keyifli anlar
Coresatin Krem Çeşitlerini Keşfedin! Coresatin Krem Çeşitlerini Keşfedin!
Yeşilyurt, yeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor Yeşilyurt, yeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor
Dünya Malatyalılar Günü Dünya Malatyalılar Günü
'Kayısı Çiçeği Şenliği' konukları Battalgazi'ye hayran kaldı 'Kayısı Çiçeği Şenliği' konukları Battalgazi'ye hayran kaldı
İnönü İletişim'e 3'üncülük ödülü İnönü İletişim'e 3'üncülük ödülü
Tarihi konaklar bu kez 'Gırift' dizisine ev sahipliği yapıyor Tarihi konaklar bu kez 'Gırift' dizisine ev sahipliği yapıyor
Sanatçı Alpay'dan Yeşilyurt Belediye Meclisine teşekkür mesajı Sanatçı Alpay'dan Yeşilyurt Belediye Meclisine teşekkür mesajı
Şık ve Zarif Ayakkabı Modelleri Şık ve Zarif Ayakkabı Modelleri
Chitofix Nedir? Nasıl Etki Eder Chitofix Nedir? Nasıl Etki Eder
Daha İyi Bakım Yeni Cilt Bakımında Usta Jel Daha İyi Bakım Yeni Cilt Bakımında Usta Jel
Yöresel dille kayısı mesajı Yöresel dille kayısı mesajı
Anneler gününde ne hediye almalıyız? Anneler gününde ne hediye almalıyız?
Pırlata Deyince Akla İlk O Geliyor! Pırlata Deyince Akla İlk O Geliyor!
Saçlar İçin Özel Bakım Green Bubble Saçlar İçin Özel Bakım Green Bubble
Birbirinden Şık Tesettür Elbise Modelleri Birbirinden Şık Tesettür Elbise Modelleri
Daha İyi Bir Cilt Bakımı Önerisi Daha İyi Bir Cilt Bakımı Önerisi
Tesettür Giyim Seçeneklerinde Ferace Trendi Tesettür Giyim Seçeneklerinde Ferace Trendi
Tesettür Giyimde Spor Tarz Nasıl Oluşturulur? Tesettür Giyimde Spor Tarz Nasıl Oluşturulur?
En Çekici Işıltı Pırlanta Küpeler En Çekici Işıltı Pırlanta Küpeler
Moda Haberleri

Tarihi Yeşilyurt konaklarında keyifli anlar

Malatya'nın Yeşilyurt Belediyesi ve Yeşilyurt Kent Konseyi işbirliğiyle Yeşilyurt'un kültürel zenginliklerini tanıtmak ve pandemi döneminde vatandaşlara moral aşılamak amacıyla 'Yeşilyurt Akşamları' Sokak Konserleri başlatıldı. İlk programa ev sahipliği yapan Tarihi Yeşilyurt Konaklarında seslendirilen yöresel türkülerle keyifli anlar yaşandı.

Coresatin Krem Çeşitlerini Keşfedin!

Son zamanlarda cilt bakımında en sık tercih edilen ürünlerden biri olan Coresatin uzmanların önerdiği bakım ürünlerindendir

Yeşilyurt, yeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor

Tarihi ve doğal güzellikleriyle son dönemlerde yönetmen ve yapımcıların ilgisini çekmeyi başaran Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde yeni bir dizi filmin çekimleri için kollar sıvandı.

Dünya Malatyalılar Günü

4 Nisan Dünya Malatyalılar Günü, pandemi nedeniyle sanal ortamda kutlanıyor.

'Kayısı Çiçeği Şenliği' konukları Battalgazi'ye hayran kaldı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 'Kayısı Çiçeği Şenliği' için Malatya'ya gelen acente ve tur sahipleri, gezginler ve gurmeleri, Medeniyetin Kalbi Battalgazi'de konuk ederek, ilçenin tarihi mekanlarını gezdirdi.

İnönü İletişim'e 3'üncülük ödülü

Malatya İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinden Habibe Ödemiş, 'Yerli ve Hızlı Corona Virüs Sonuç Kiti' haberiyle Televizyon Haberi kategorisinde 3'üncülük ödülünü aldı.

Tarihi konaklar bu kez 'Gırift' dizisine ev sahipliği yapıyor

Yeşilyurt Belediyesinin destekleriyle Yeşilyurt'un farklı noktalarında ve Tarihi Yeşilyurt Konaklarında çekimleri devam eden 'Gırift' dizisinde rol alan ünlü sanatçılar, bölgenin sosyal ve kültürel zenginliklerini yansıtan konakları ve müzelerini gezip, yöresel yemeklerini tattılar.

Sanatçı Alpay'dan Yeşilyurt Belediye Meclisine teşekkür mesajı

TRT Sanatçısı Malatyalı Selahattin Alpay, Yeşilyurt Belediye Meclisinin Şubat Ayı Toplantısında Yakınca Mahallesi Galericiler Sitesindeki 500 metrelik imar yoluna kendi isminin verilmesinden büyük bir gurur duyduğunu ifade edip, teşekkürlerini gönderdi.

Şık ve Zarif Ayakkabı Modelleri

İster günlük elbise veya kıyafet kombini yapmak için isterseniz özel olarak katılacağınız bir davete özel bir elbise kombini yapmak için ihtiyaç duyacağınız tüm topuklu ayakkabı modellerini internet sitemizde bulabiliyorsunuz.

Chitofix Nedir? Nasıl Etki Eder

Krem olarak piyasada yer alan chitofix için nedir sorusunu sorabilirsiniz. Nedir ve nasıl kullanılır sorularının yanıtı veriliyor.

Daha İyi Bakım Yeni Cilt Bakımında Usta Jel

Koyu lekeleri kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaya başlamanız zor olmayacak.  Volcanic mudu kullanarak olumlu etkiyi görebilirsiniz. 

Yöresel dille kayısı mesajı

Dünya Kayısı Başkenti olarak nitelendirilen Malatya'nın tescilli ürünü olan dünyaca meşhur meyvesi Kayısı'da hasat dönemine yaklaşılırken, yöresel dilde hazırlanan Kayısı mesajı videosu sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı.

Anneler gününde ne hediye almalıyız?

Zen pırlantanın birbirinden göz alıcı tasarımlarıyla dikkat çeken modelleri Anneler Günü için benzersiz bir hediye seçeneği sunuyor. Dünyaca ünlü mücevher markasının farkıyla tasarlanan şık parçalar adeta parıldıyor. Siz de hala Anneler Günü’nde ne alacağınızı düşünüyorsanız hemen

Pırlata Deyince Akla İlk O Geliyor!

Emel Diamond gerek ülkemizde gerek uluslararası platformda pırlanta denince akla gelen isimlerden biri. Markanın bu alanda temin ettiği başarı ise 1989 yılından bu yana devam ediyor.

Saçlar İçin Özel Bakım Green Bubble

Saçlara canlılık, güç ve parlaklık kazandıran green bubble saç detoksu seti kendi içerisinde şampuan ve jel kapsülden meydana gelir.

Birbirinden Şık Tesettür Elbise Modelleri

Günümüzde kadın giyimi her geçen gün gelişiyor. Birbirinden farklı kıyafet seçeneklerinin yanı sıra kişisel zevkler de ön plana çıkıyor.

Daha İyi Bir Cilt Bakımı Önerisi

Fillhage birçok kişi tarafından yüz bölgesinde meydana gelen istenmeyen görünümlerin sona ermesi amacı ile tercih edilebilecek bir ürün olarak satışa sunulabilecek bir seçenektir.

Tesettür Giyim Seçeneklerinde Ferace Trendi

Tesettür giyim fırsatları ile özel modelleri kavuşamayanlar dört mevsim giyim tercihi sunan ferace modelleri ile birbirinden cazip giyim fırsatlarında kavuşuyorlar.

Tesettür Giyimde Spor Tarz Nasıl Oluşturulur?

Tesettür giyim konusunda da farklı tarzların yansıtılması adına üretim yapan giyim firmaları bu alanda çok fazla seçenek sunuyor.

Toplam 68 haber.