Gürkan çağrı merkezinde istek ve talepleri dinledi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezini ziyaret ederek, vatandaşlardan gelen istek ve talepleri dinledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezini ziyaret ederek, vatandaşlardan gelen istek ve talepleri dinledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, yaptığı açıklamada, belediye çağrı merkezinin 7/24 hizmet vererek vatandaşlardan gelen istek ve talepleri anında ilgili birimlere iletilerek gerekli tedbirlerin alınmasının sağlandığını belirterek, “Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini bizzat dinlemek için bugün çağrı merkezimizi ziyaret ettim. Ekiplerimiz 7/24 hizmet vermekteler. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerinin çözümü noktasında ekiplerimiz gece gündüz çalışmaktayız” dedi.

Çağrı Merkezini arayan vatandaşla da görüşen Başkan Gürkan, vatandaşın talebini dinleyerek ilgili yerlere gerekli talimatları vereceğini belirtip, duyarlılığından dolayı vatandaşa teşekkür etti.

Gürkan daha sonra mesai mefhumu gözetmeksizin 7/24 çalışan çağrı merkezi çalışanlarına bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi vererek başarılar diledi.

Kayısı Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Mehmet | 06 Nisan 2020 00:09

    Hala şov peşindeler. Kardeşim günde binlerce telefondan iki tanesine cevap verip bütün işleri çözüyormusunuz?Bir başkanın işi bumudur?İki fotoğraf çektirip haber yaptırmak için bu ucuz işlere ne gerek var?Artık bu üçüncü sınıf reklamları geçin,hizmet yapın

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?