Etiketler

Minibüsçüler Odası Başkanı İnce’den dolar açıklaması

Malatya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Odası Başkanı Mesut İnce, doların yükselmesi ile ilgili olarak, 'Amerika'ya boyun eğmeyeceğiz. 1 dolarlık vatan hainleri sevinmeyin çünkü vatanımıza ikinci defa yapılan ekonomik darbeyi güçlü ve yeni Türkiye önleyecektir' dedi.

Bakan Tüfenkci: Bu seçim yeni bir Türkiye'nin habercisiydi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yüzde 70 destek veren Malatya'ya teşekkür eden Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 'Bu seçim yeni bir Türkiye'nin habercisiydi ve Allah'a hamdolsun sizler yüzde 70 oranında destek vererek bizleri hem Meclis'e taşıdınız hem de Cumhurbaşkanımızı Cumhur ittifakı'nın başkanı yaptınız' dedi.

'2023’e doğru yeni Türkiye' konulu panel

Yeşilyurt Belediyesi ile Milli Türk Talebeler Birliği (MTTB) Malatya Şubesi tarafından ortaklaşa düzenlenen '2023'e Doğru Yeni Türkiye' konulu panelde, Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşması halinde bölgesel ve küresel boyutlardaki gücünün daha da artacağı konuşuldu.

Yeni Türkiye Konferansları 7'de ekonomi konuşuldu

İnönü Üniversitesi ile İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği (AYBİR) tarafından Yeni Türkiye Konferansları-7 kapsamında 'Finansal Krizler ve Yükselen Ekonomi' konulu panel düzenlendi.

Doğu-Batı İkileminde Yeni Türkiye konulu panel düzenlendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Doğu-Batı İkileminde Yeni Türkiye' konulu panelde konuşan Gazeteci Kemal Öztürk, AB önümüzdeki süreç içerisinde dağılacak dedi.