Etiketler

Arguvan'da Trafik Haftası etkinliği

Arguvan İmam Hatip Ortaokulu ve Atatürk ilkokul önünde, 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' sloganı ile yaya geçidinde araçlar durdurularak yayalara yol vermeleri konusunda bilgilendirmeler yapıldı.

Darende'de Trafik Haftası etkinliği

Trafik haftası etkinlikleri çerçevesinde Darende ilçesinde Nadir ilkokulu öğrencileri trafik kontrol noktasına giderek emniyet ve Jandarma trafik ekiplerince yapılan uygulamaya eşlik ettiler.

Polis ve Jandarmadan şoförlere ortak eğitim

Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Malatya Valiliğinin koordinesinde Polis ve Jandarma tarafından okul servis şoförleri ile rehber personele yönelik trafik eğitimi verildi.

Minik öğrencilere trafik eğitimi verildi

Yeşilyurt Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkı, 'Trafik Haftası' nedeniyle Malatya Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından verilen trafik eğitimine ev sahipliği yaptı. Minikler, eğlenceli bir eğitim programıyla trafik kuralları hakkında bilgi sahibi oldular.

Malatya'da Trafik Haftası kutlamaları

Malatya Valiliği tarafından Karayolları Trafik Haftası nedeniyle Kongre Kültür Merkezinde etkinlik düzenlendi.

Öğrencilere trafik eğitimi verildi

Yeşilyurt Topraktepe İlk ve Ortaokulunda eğitim-öğretim gören öğrencilere Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri tarafından trafik haftası nedeniyle trafik eğitimi verdi.

Battalgazi'de trafik haftası kutlandı

Battalgazi Belediyesi tarafından Trafik Haftası dolayısıyla bir etkinlik gerçekleştirildi. Etkinlikte 'öncelik hayatın, öncelik yayanın' vurgusu yapıldı.

Elazığ'da trafik haftası etkinlikleri

Elazığ'da Trafik Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte çocuklara trafik parkuru ile eğitim verildi.

Battalgazi Belediyesinde Trafik Haftası etkinliği

Battalgazi Belediyesi Tarafından Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası dolayısıyla bir etkinlik yapıldı.

Emniyet kemerin önemi simülasyon aracıyla öğrencilere uygulamalı olarak anlatıldı

Malatya'da, Karayolu Trafik Haftası kapsamında trafik kazaları ile ilgili trafik ekipleri tarafından öğrencilere simülasyon ve bilgilendirici etkinlikler yapıldı.

Jandarmadan öğrencilere trafik eğitimi

Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası kapsamında Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Yeşilyurt Jandarma Trafik Tim Komutanlığı tarafından okullarda öğrencilere trafik seminerleri verildi.

Battalgazi Belediyesi Trafik Haftasını kutladı

Battalgazi Belediyesi tarafından Karayolu Trafik Güvenliği Haftası kapsamında bir etkinlik gerçekleştirildi. Etkinlikte konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,Yolların kralı olmaz, yolların kuralı olurdedi.

Minik öğrencilere polislerden trafik eğitimi

Malatya'da trafik haftası etkinlikleri kapsamında polisler, minik öğrencilere trafik kurallarını anlattı.

Malatya’da trafik haftası kutlamaları

Malatya'da, Trafik Haftası dolayısıyla Trafik Eğitim Parkında etkinlik düzenlendi.

Malatya Valisi Mustafa Toprak:

Trafik Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan Malatya Valisi Mustafa Toprak, Trafik sevgi, saygı ve hoşgörüyle güzeldir dedi.