Etiketler

Tahtalı Hamam Müzesine ödül

Restore edildikten sonra Türk hamam kültürünü gelecek kuşaklara aktarmak amacıyla hamam müzesi olarak hizmete sunulan Battalgazi Belediyesi Tahtalı Hamam Müzesi, Tarihi Kentler Birliği tarafından ödüle layık görüldü.

Yazıhan Belediyesi’ne başarı ödülü verildi

Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından, Yazıhan Belediyesine Ansir Mağaraları ve çevre düzenleme Projesi kapsamında 'Başarı Ödülü' verildi.

TKB’den Gürkan’a bir ödül daha

Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a Tahtalı Hamam Müzesi ile Uygulama Dalında 'Başarı Ödülü' verildi.

Battalgazi Belediyesi’ne iki ödül birden

Tarihi Kentler Birliği tarafından Battalgazi Belediyesi'ne iki ödül verildi.

Fotoğraf Makinası müzesine ödül

Geçtiğimiz hafta sonu Kastamonu'da yapılan Tarihi Kentler Birliği 2018 yılı Meclis Toplantısında bu yıl 2. defa düzenlenen Müze Özendirme Yarışması Arşiv ve Koleksiyon Müzeleri Dalında Malatya Büyükşehir Belediyesi, Fotoğraf Makinası Müzesi ile ödüle layık görüldü.

Tarihi Kentler Birliğinden Yeşilyurt Belediyesine başarı ödülü

Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından 16'ncısı düzenlenen Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması'nda 'Tarihi Yeşilyurt Konakları Restorasyon' Projesiyle başarı ödülüne layık görüldü.

Arapgir Belediyesi’ne başarı ödülü

Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından bu yıl 16'ıncısı düzenlenen Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışmasında kazanan belediyelere ödülleri, YAPEX Fuarı'nda düzenlenen törenle verildi.

TKB tarafından Başkan Gürkan’a bir ödül daha

Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından bu yıl 16'ncısı düzenlenen Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışmasında ödül alan belediyelere ödülleri verildi. Başarı Ödülü'ne layık görülen Battalgazi Belediyesi'nin ödülünü, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan aldı.

TKB’den Battalgazi Belediyesine bir ödül daha

Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından Battalgazi Belediyesi'ne tarih ve kültür mirasının korunması konusunda 'Başarı Ödülü' verildi.

Başkan Gürkan, TKB Encümen Üyeliğine yeniden seçildi

Tarihi Kentler Birliği (TKB), 2017 yılının ilk olağan meclis toplantısını Sivas'ta gerçekleştirdi. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan toplantıda, Tarihi Kentler Birliği Encümen Üyeliğine yeniden seçildi.

Battalgazi Belediyesine bir ödül daha

Tarihi Kentler Birliği tarafından 'Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışmasında' Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Mahalle Müzesi Projesi ile uygulama ödülüne layık görüldü.