Etiketler

Olimpiyat Kolejinde okuma bayramı

Malatya Özel Bilge Olimpiyat Kolejinde ilkokul 1.sınıflara yönelik okuma bayramı programı düzenlendi.

'Türk Bayrağı' özel gösterisi ayakta alkışlandı

Yeşilyurt Belediyesinin destekleriyle Yeşilyurt'ta ki 85 ilkokulun 260 birinci sınıf şubelerinde eğitim gören öğrencilerin okuma ve yazmaya geçmelerinden dolayı 'Okuma Bayramı' etkinliği düzenlendi.

Çamlıca Okullarında Okuma Bayramı

Çamlıca Okulları tarafından okuma bayramı dolayısıyla bir etkinlik düzenlendi. Çeşitli gösterilerin yapıldığı etkinlikte renkli görüntüler ortaya çıktı.

Yeşilyurt Belediyesi’nden öğrencilere okuma bayramı sandığı

Yeşilyurt Belediyesi 'Okuma Bayramı' etkinliklerinin daha kapsamlı ve düzenli yapılması amacıyla ilçedeki 85 ilkokula 'Okuma Bayramı' sandığı dağıtımına başladı.

Bakan Tüfenkci Malatya’da Okuma Şenliğine katıldı

Malatya'da okuma bayramı etkinliğine katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 2019 itibariyle ikili öğretimden tekli öğretime geçileceğini belirterek, Öğrencilerin eğitimin yanında genel davranış kurallarını da öğrendiği ahlaki değerlere de sahip çıkıldığı eğitim düzenini bütün Türkiye'de yerleştirmiş olacağız dedi.

Miniklerin okuma bayramı

Özel İbrahim Yücel Okulları 1. sınıf öğrencilerinin okuma bayramı gösterisi ilgiyle izlendi.

Çamlıca Okullarında okuma bayramı

Çamlıca Okulları tarafından okuma bayramı dolayısıyla bir etkinlik düzenlendi. Çeşitli gösterilerin yapıldığı etkinlikte renkli görüntüler ortaya çıktı.

Öğrencilere 'Okuma Bayramı Sandıkları'

Yeşilyurt İlçesinde 2017 yılının bahar ayında düzenlenecek ‘Okuma Bayramı’ etkinlikleri için 85 ilkokulun 1.sınıflarına yönelik ‘Okuma Bayramı Sandıkları’ projesi başlatıldı.