Etiketler

Avşar Doğu Türkistan’a yapılan zulmü kınadı

MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, Çin'in Doğu Türkistan'da Müslüman Uygur Türklerine uyguladığı zulmü kınadı.

Çin’in Doğu Türkistan’daki zulmü kınandı

Malatya Ortak Değerler Platformu, Çin'in Doğu Türkistan'da Müslüman Uygur Türklerine uyguladığı zulmü kınadı.

Rektör Kızılay’dan Filistin’deki olaylara tepki

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay İsrail'in Filistin'de yaptığı katliamlara tepki göstererek, İsrail'i kınadı.

Darende’den İsrail’e kınama

Darende'de ortak bir bildiri yayınlayan Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri Filistin'de yaşanan katliamları protesto ederek İsrail ve Amerika'yı kınadı.

Aday adayı Kopal’dan İsrail’e kınama

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Turan Kopal, barışçıl gösteri yapan Filistinlileri katleden İsrail'e tepki gösterdi.

Avşar’dan İsrail’e kınama

MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, İsrail askerinin açtığı ateşle Gazze şeridinde hayatını kaybedenlerin sayısının arttığını ve buna göz yuman tüm zihniyetleri kınadıklarını belirtti.

Kalan’dan İsrail vahşetine kınama

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan, İsrail'in Filistin'de yaptığı vahşeti kınayarak, Başta Birleşmiş Milletler (BM) olmak üzere tüm uluslararası kuruluşları bu vahşet ve katliamın sona erdirilmesi konusunda acilen göreve davet ediyoruz'' dedi.

İnönü Üniversitesi Senatosu’ndan Kudüs kınaması

Olağanüstü toplanan İnönü Üniversitesi Senatosu, Amerika'nın almış olduğu Kudüs'ün İsrail'in başkenti olarak tanınması kararına tepki göstererek, kararın dünya barışını kaosa sürükleyeceği belirtildi.

Ünver’den cemevine yapılan saldırıya kınama

Malatya Alevi Yurttaşlık Derneği Başkanı Erdoğan Ünverdi, İstanbul'un Sultangazi ilçesinde bulunan cemevine yapılan saldırıyı kınadı.

Başkan Geçen’den Konya Müftüsüne kınama

Anadolu Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Ayetullah Geçen, Konya'da düzenlenen şehit cenazesi törenin ardından ülkücülere yönelik hakaret ettiği iddia edilen Konya İl Müftüsü Ali Akpınar'ı kınadı.

Malatya ASGD’den Arda Turan’a kınama

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği(ASGD) Malatya Şubesi, Arda Turan'ın gazetecilere yönelik sözlü ve fiili saldırısını kınadı.

Polat, Meclis Toplantısında İdlib saldırısını kınadı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 'Suriye'nin İdlib kentinde gerçekleşen insanlık dışı saldırıyı nefretle kınıyorum. Genç yaşlı demeden insanları katledenleri Allah'a havale ediyorum' dedi.

Ömer Derin, kimyasal silah saldırısını kınadı

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı İHH Malatya Şubesi Başkanı Ömer Derin, Suriye'de Beşşar Esed rejiminin, ülkenin kuzeyindeki İdlib ilinin Han Şeyhun beldesine düzenlediği klor gazı içerikli kimyasal silah saldırısını kınadı.

Bakan Tüfenkci, Hollanda'yı kınadı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Hollanda'nın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'ya yönelik faşizan tavrını eleştirerek, 'Hollanda, Almanya ve İsveç suçüstü yakalanmışlardır. Avrupa ülkelerinin Türkiye'deki referandumu kendi iç siyaset malzemesine alet ederek bakanlarımıza yönelik kabul edilemez, insanlık dışı bu eylemlerini şiddetle kınıyorum' dedi.

Bakan Özlü: Dün akşam olanları nefretle kınıyoruz

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Hollanda'nın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'yı sınır dışı etmesini nefretle kınadıklarını belirtti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: Almanya'yı kınıyoruz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın Almanya'daki etkinliğe katılmasının engellenmesine ilişkin 'Bakanlara salon verilmemesini doğru bulmadığımızı, bunu kınadığımızı belirtmek istiyorum. Her fikir her düşünce her yerde açıklanabilmelidir' dedi.

Payza, Kanada'daki cami saldırısını kınadı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası(MTSO) Meclis Başkanı Sami Payza, Kanada'daki cami ve Müslümanlara yönelik saldırıyı kınadı.

Bakan Tüfenkci terör saldırısını kınadı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İstanbul'da yaşanan terör saldırısı dolayısıyla bir kınama mesajı yayımladı.

Polat'tan terör saldırısına kınama

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Kayseri’de 14 askerin şehit olduğu terör saldırısı ile ilgili baş sağlığı mesajı yayımladı.

'Milletimiz terörün de üstesinden gelecek'

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Kayseri’de 14 askerin şehit olduğu terör saldırısı nedeniyle başsağlı mesajı yayımladı.

Pazarcılar: Türk Milleti asla diz çökmeyecek!

Malatya Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ümit Emre: Çocuğunu askere davul ve zurnayla uğurlayan bir millet bu hainlere diz çökmez!

Ağbaba: Terör hiçbir zaman amacına ulaşamayacak

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Kayseri’de 14 askerin şehit olduğu terör saldırısı ile ilgili olarak, '20’li yaşlardaki gencecik fidanların hayatlarının baharında teker teker elimizden alınmasını kabul edemiyoruz. Terör hiçbir zaman, hiçbir yerde amacına ulaşmamıştır, ulaşamayacaktır' dedi.

MGTC Kayseri'deki terör saldırısını kınadı

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyetinden yapılan açıklamada, Kayseri'de yaşanan saldırıyı kınandı.

Başkan Gürkan’dan kınama mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kayseri’de yaşanan alçak bombalı saldırı olayını kınayarak, 'Bu alçak saldırı Türkiye Cumhuriyetinin birlik ve bütünlüğüne, hedeflerine ve bölgesindeki gücüne yönelik yapılmıştır' dedi.

Kahtalı: Kaos ve iç karışıklık çıkarılmak isteniyor

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Kayseri’deki terör saldırısına tepki göstererek, “Bu saldırılar 15 Temmuz’da ülkemizi istila edemeyenlerin terörle bizi yıldırma çabalarıdır” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odasından hain saldırıya kınama

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ve Meclis Başkanı Sami Payza, Kayseri’de gerçekleşen terör saldırısını kınadı.

Bakan Tüfenkci'den Kayseri’deki terör saldırısına kınama

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 'Kayseri’de meydana gelen hain saldırıyı lanetliyorum' dedi.

Tüfenkci: En büyük cevabı vatanımıza sahip çıkarak vereceğiz

İstanbul'daki menfur terör saldırısını kınayan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 'İstikrarı bozarak insanımızın canına, malına, ticaretine kast edenlere en büyük cevabı polisimize, insanımıza, ekonomimize ve vatanımıza sahip çıkarak vereceğiz' dedi.

MGTC, hain saldırıyı kınadı

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti yönetimi bir mesaj yayınlayarak, İstanbul’da meydana gelen hain saldırıyı kınadı.

Çakır’dan hain saldırıya kınama

İstanbul'daki menfur terör saldırısını kınayan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 'Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne yönelik hain terör saldırısını lanetliyorum' dedi.