Etiketler

Jandarmadan şehit yakınlarına iftar

Arguvan İlçe Jandarma Komutanlığında şehit yakınları, gaziler ve köy korucuları için Arguvan ilçe iftar programı düzenledi.

İnönü Stadı’na veda

Malatya futboluna 1970 yılından beri hizmet eden ve futbolseverlerde birçok anısı bulunan İnönü Stadı, düzenlenen iftar programıyla son kez kapılarını açtı.

Bakan Tüfenkci, Suriyeli mültecilerle iftar yaptı

Türk Kızılayı tarafından Malatya'da konteyner kentte düzenlenen 'Ramazan'da bu hilalin altında buluşalım' iftar programına Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'de katıldı.

Arapgirliler iftarda buluştu

Arapgir Belediyesi ile Arapgir Çevresini Kalkındırma, Yardımlaşma ve Kültür Derneğinin ortak organizasyonu ile Yeşilyurt Belediyesi Sosyal tesislerinde iftar programı düzenlendi.

Kızılay, iftarda 500 kişiyi ağırladı

Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanlığı tarafından Göztepe Mahallesinde iftar programı düzenlendi.

MHP’li Fendoğlu, iftarda vatandaşlarla buluştu

Malatya MHP'den 1'inci sıra Milletvekili Adayı Mehmet Celal Fendoğlu, Galericiler Sitesi'ni ziyaret edip, merkez ilçe Yeşilyurt'ta bulunan seçim bürosunu ziyaret etti. Fendoğlu, Akçadağ'da ise iftar programında ise vatandaşlarla bir araya geldi.

Eski Malatyalılar büyükşehrin iftarında buluştu

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında Eski Malatya Meydanında iftar programı düzenledi.

Çalık iftarını Doğanşehirlilerle açtı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ile birlikte Doğanşehir'de iftar programına katılarak vatandaşlarla iftar açtı.

Esra Tüfenkci ulu çınarlarla iftarda buluştu

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin eşi Esra Tüfenkci, Malatya Huzurevi Müdürlüğü'nde düzenlenen iftar programında huzurevi sakinleri ile bir araya geldi.

Malatyaspor Gençlik 44 Taraftarlar Derneğinden İftar

Malatyaspor Gençlik 44 Taraftarlar Derneği'nin İstanbul'da düzenlediği iftar programı büyük bir katılımla gerçekleşti.

Genç MÜSİAD’ın geleneksel iftar programı

Genç MÜSİAD Malatya Şubesi tarafından düzenlenen geleneksel iftar programı ile üyeler bir araya geldi.

Arapgirliler iftarda bir araya geldi

Arapgir Kaymakamlığı, Arapgir Belediyesi ve Malatya merkezli Arapgir ve Çevresini Kalkındırma, Yardımlaşma ve Kültür Derneğinin ortak organizasyonu ile Yeşilyurt Belediyesi Şelale tesislerinde iftar programı düzenlendi.

Vali Toprak basın ile iftarda buluştu

Malatya Valisi Mustafa Toprak, bir otelde düzenlenen iftar programında kentte görev yapan basın mensuplarıyla biraraya geldi.

MTBB Genel Başkanı Karayel Malatya’da iftar programına katıldı

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Genel Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, MTTB Malatya Şubesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Başkan Çakır Kuluncaklılarla iftarda bir araya geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Kuluncaklılarla iftar programında bir araya geldi.

MAREMSAN’da iftar programı

Malatya'da aktif olarak faaliyet gösteren Matbaa Basın Kağıt Ambalaj Reklam ve Sanayiciler Derneği (MAREMSAN) tarafından Ramazan ayı münasebetiyle iftar yemeği verildi.

Malatya İl Emniyet Müdürlüğünden iftar yemeği

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar programında il protokolü biraraya geldi.

İftar programı yerine gıda yardımı

Malatya Sağlık-Sen şubesi, genel merkezin aldığı karar doğrultusunda iftar programı düzenlemek yerine hazırladığı gıda paketlerini yardıma muhtaç ailelere dağıttı.

Malatya’da koruyucu aileler iftarda bir araya geldi

Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar programında koruyucu aileler ile çocukları bir araya geldi.

Darende’de iftar programı

Darende Belediyesi tarafından ilçe esnafına iftar yemeği verildi. Ramazan Ayının manevi atmosferinin insanların arasındaki sevgi bağlarının güçlenmesine vesile olduğunu belirten Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser Bu gün ilçemizdeki Esnaf arkadaşlarımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.

Yazıhan Belediyesi vatandaşlara iftar verdi

Yazıhan Belediyesi tarafından, her Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar sofralarının ilki bu yıl Buzluk Mahallesinde kuruldu. İftar programında protokol üyeleri ile vatandaşlar hep birlikte iftar açtı.

Bakanlar Ağbal ve Tüfenkci vatandaşlarla birlikte iftar açtı

Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Malatya'da iftar programına katılarak vatandaşlarla birlikte iftarlarını açtı.

Yeşilyurt’ta 3 bin kişi aynı sofrada iftar yaptı

Yeşilyurt Belediyesi tarafından Rabia Parkında düzenlenen iftar programında 3 bin kişi aynı sofrada iftar yaparak iftar anının manevi havasını hep birlikte teneffüs etti.

Esenlik’den iftar programı

Esenlik tarafından Ramazan ayı münasebetiyle iftar programı düzenlendi. İftar programında Genel Müdür Boyraz ile Esenliğin iş ortakları bir araya geldi.

Eğitim Bir-Sen Malatya 2 Nolu Şubesinden iftar yemeği

Eğitim Bir-Sen Malatya 2 Nolu Üniversite Şubesi tarafından iftar programı düzenlendi.

Başkan Çakır İftar programında muhtarlarla bir araya geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır Malatya genelindeki muhtarlarla Nikh Sarayında gerçekleştirilen iftar programı ile bir araya geldi.

İlk kez oruç tutan çocuklar birlikte iftar yaptı

Ramazan Ayında 'Meydan İftarları' düzenleyen Yeşilyurt Belediyesi, ilk iftar programını Melekbaba ile Taştepe Mahallerinde ilk kez oruç tutan çocuklar için düzenledi. İftara katılan çocuklar ilk kez oruç açmanın ve Ramazan Ayının bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşadı.