Etiketler

Gertan içme suyu projesi hizmete girdi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Gertan içme suyu projesinin hizmete açılması için düzenlenen açılış törenine katıldı.

MASKİ 12 bin 600 metrelik yeni içme suyu hattı döşedi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Malatya'nın çeşitli bölgelerinde bulunan 4 mahalleye 12 bin 600 metrelik yeni içme suyu hattı döşendi.

Vali Aydın Baruş'tan Kale çıkartması

Vali Aydın Baruş, Kale ilçesinde başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu ve kanalizasyon, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularındaki ihtiyaç ve sorunlar ile ilgili muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

MASKİ’den Pütürge’ye 5.5 milyonluk yatırım

Malatya Büyükeşhir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü (MASKİ) tarafından Pütürge ilçesine 5.5 milyon TL maliyetinde içme suyu yatırımı yapılacak.

Bölüklü, içme suyuna kavuşuyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Muhtelif İlçeler içmesuyu çalışmaları kapsamında, Akçadağ İlçesi Bölüklü Mahallesi'nde 3 bin 500 metrelik içmesuyu hattı çalışmaları gerçekleştiriyor.

MASKİ Yakınca-Bostanbaşı Mahallesindeki içme suyu çalışmalarında sona yaklaştı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Ölçülebilir Alt Bölge(DMA) kapsamında Yakınca-Bostanbaşı Mahallesinde 12,9 milyon TL değerindeki 48,5 kilometrelik içme suyu altyapı çalışmalarında sona yaklaştı.

MASKİ’nin 144 milyon TL’lik yatırımları devam ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğünün Malatya genelinde 144 milyon TL değerinde 805 kilometrelik içme suyu ve kanalizasyon altyapı yatırımları devam ediyor.

Güzelköy’ün içmesuyu altyapısı yenilendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Doğanşehir İlçesi Güzelköy Mahallesinin 6 bin 500 metrelik içme suyu hattının tamamen yenilendiği belirtildi.

Yeşilyurt’un cadde ve sokakları modern bir görünüme kavuşuyor

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, içme suyu, kanalizasyon, elektrik ve telekom gibi alt yapı çalışmalarının tamamlandığı mahalle, cadde ve sokakları sıcak asfalt dökümü, kilit parke taşı döşeme, kaldırım yenileme çalışmalarıyla modern bir görünüme kavuşturuyor.

Çalıştay katılımcılarından Malatya’ya övgüler

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'İçme Suyu Temin ve Dağıtım Sistemlerindeki Su Kayıplarının Kontrolü Çalıştayı ve Eğitimi programına katılmak üzere Malatya'ya gelen konuklar Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı ziyaret etti.

Malatya’ya 9 ayda 662 kilometrelik altyapı yatırımı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü son 9 ay içerisinde toplamda 662 kilometrelik içme suyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı çalışmasını tamamlayarak şehrin altyapı ağını güçlendirmeye devam ediyor.

MASKİ altyapı çalışmalarına devam ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Ölçülebilir Alt Bölge (DMA) çalışmaları kapsamında İnönü ve Seyran Mahallelerinde 34,5 kilometrelik içme suyu altyapı çalışmalarının 27,5 kilometrelik kısmını tamamladı.

Doğanşehir’e MASKİ eli değdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Doğanşehir genelinde 26,5 milyon TL maliyetinde 248 kilometrelik içme suyu ve kanalizasyon altyapı çalışmaları gerçekleştiriyor.

Arapgir altyapısı MASKİ ile güvende

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü içme suyu ve kanalizasyon altyapı çalışmaları dahilinde Arapgir ilçesi genelinde maliyeti 17,8 milyon TL olan 136 kilometrelik altyapı yatırımları gerçekleştiriyor.

Darende altyapısına MASKİ güvencesi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Darende ilçesinde toplam maliyeti 19,5 milyon TL olan 193 kilometrelik içme suyu ve kanalizasyon altyapı çalışmaları gerçekleştiriyor.

MASKİ Pütürge’de 118 kilometrelik alt yapıyı tamamladı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Pütürge İlçesi genelinde maliyeti 19,1 milyon TL olan toplamda 191 kilometrelik içme suyu ve kanalizasyon altyapı çalışmalarının 118 kilometrelik kısmını tamamladı.

Evlerinde ilk kez su ile tanıştılar

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü içme suyu bulunmayan Akçadağ'ın Kadı İbrahim Mahallesini suya kavuşturdu.

Çivril’e sağlam altyapı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Yazıhan ilçesi Çivril Mahallesinde 7,5 kilometre içme suyu altyapısı ve 2 kilometre kanalizasyon altyapısı çalışmalarını tamamladı.

Malatya’da 4.5 milyonluk içme suyu yatırımı

Malatya'daki, Turgut Özal ve Özalper mahallerindeki içme suyu hattı toplam 4.5 milyon TL'lik yatırımla yenilendi.

MASKİ’den 22 mahalleye 71,5 milyonluk yatırım

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğünün, Malatya Merkez Battalgazi ve Yeşilyurt İlçelerinde Ölçülebilir Alt Bölge (DMA) çalışmaları kapsamında 71,5 milyon TL maliyetinde 262,6 kilometre uzunluğundaki içme suyu hattı çalışması devam ediyor.

Malatya İskenderun Limanı arası 4-5 saate inecek

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya’dan direkt İskenderun Limanına hızlı ulaşım için alt yapı çalışmaları için çalışmalara başlanıldığını bildirerek, Malatya ile İskenderun limanı arasındaki ulaşımın 4-5 saatte sağlanacağını söyledi.

Fırat ve Çöşnük'te içme suyu altyapısı yenilendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, merkez mahallerde Ölçülebilir Alt Bölge (DMA) çalışmalarına devam ediyor.

Yakınca Ve Bostanbaşı mahallelerinin içme suyu altyapısı tamamen yenileniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, merkez mahallerde Ölçülebilir Alt Bölge (DMA) çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Yakınca ve Bostanbaşı Mahallelerinde Ölçülebilir Alt Bölge (DMA) çalışmalarına yeni başlandı.

Doğanyol'un içme suyu ve kanalizasyon altyapısı yenilendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Malatya genelinde içme suyu ve kanalizasyon altyapı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Doğanyol İlçesinin merkez içme suyu ve kanalizasyon alt yapısı tamamen yenilendi.

MASKİ 9 mahallenin altyapısını yeniliyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Malatya genelinde içme suyu ve kanalizasyon alt yapı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında 2.9 milyonluk yatırımla 9 Mahalle modern kanalizasyon ve içme suyu alt yapısına kavuşacak.

Çöşnük Mahallesi içme suyu altyapısı yenilendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Malatya genelinde içme suyu alt yapı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Çöşnük Mahallesinde 3 bin 61 metrelik içme suyu hattı yenilendi.

Arguvan modern içme suyu altyapı ağına kavuşuyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Arguvan İlçesi'ne toplam maliyeti 2.9 milyon TL olan 33.7 kilometrelik içme suyu hattı çalışması yapacak.

MASKİ’den son 3 yılda bin 100 kilometrelik içme suyu alt yapısı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü son 3 yılda yaklaşık maliyeti 50.7 milyon TL olan bin 100 kilometrelik içme suyu alt yapı çalışması gerçekleştirdi.

Aşağıbağlar ve Tandoğan'da içme suyu altyapısı tamam!

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) tarafından yapılan Ölçülebilir Alt Bölge (DMA) çalışmaları sonucu Aşağıbağlar ve Tandoğan Mahalleleri sağlam içme suyu altyapısına kavuştu.

Kapıdere Mahallesinin içme suyu alt yapısı yenilendi

Malatya genelinde sürdürülen içme suyu alt yapı çalışmaları kapsamında Doğanşehir İlçesi Kapıdere Mahallesi'nin içme suyu alt yapısı yenilendi.