Etiketler

Engelli öğrenciler bilim fuarı düzenledi

Adıyaman Özel Eğitim Uygulama Merkezinde eğitim gören engelli öğrenciler, bilimsel araştırma kültürünü ve bilimsel yaklaşım becerilerini yaparak ve yaşayarak kazanıyor.

Engelli öğrenciler hem öğreniyor hem de eğleniyor

Adıyaman Gazi İmam Hatip Ortaokulunda bulunan işitme, görme ve bedensel engelli öğrenciler, hem ders öğreniyorlar hem de doyasıya eğleniyorlar.

Engelli öğrencilerin mezuniyet sevinci

Battalgazi ve Yeşilyurt Rehberlik ve Araştırma Merkezi görev alanında evde eğitim alan engelli öğrenciler mezuniyet sevinci yaşadı.

Engelliler sıkıntılarını dile getirdi

İnönü Üniversitesi Engelsiz İnönü Birimi tarafından engelli öğrencilerin sorunlarını dile getirmek için program düzenlendi.

Engelli öğrencilere kahvaltı

Malatya İl Müftülüğü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Kur'an kurslarında eğitim gören engelli öğrencilere ve ailelerine yönelik kahvaltı programı düzenledi.

Engelli öğrencilere trafik eğitimi

Yeşilyurt Belediyesi, Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nda misafir ettiği engelli öğrencilere uygulamalı trafik eğitimi verdi. Uzman eğitmenler eşliğinde trafik dersi alan öğrenciler, tatbikat alanında uygulamalı olarak trafikte yapılması gerekenleri öğrendiler.