Etiketler

Kaymakam Zengince muhtarlarla iftarda buluşturdu

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince muhtarlarla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Kaymakamdan, öğrencilere doğum günü süprizi

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince, ilçede bulunan 20 öğrenciye sürpriz yaparak evlerine doğum günü hediyesi gönderdi.

Darende’de 3 Aralık Dünya Engelliler günü etkinliği

3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla, Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince özel rehabilitasyon merkezinde eğitim gören çocukları ziyaret etti.

Kaymakam muhtarların sorunlarını dinledi

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince muhtarlarla bir araya gelerek sorunları dinledi.

Kaymakam Zengince, sorunları dinledi

Göreve başladığı günden beri halkın sorunlarını yerinde inceleyerek çözüm yollarını arayan Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince'nin son durağı Hacılar Sırakoz Mahallesi oldu.

Darende Hakiminden veda ziyareti

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesine tayini çıkan Darende Hakimi Nimet Balcı yeni görev yerine gitmeden önce Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince'ye veda ziyaretinde bulundu.

Darende’de Mahalle Buluşmaları

Darende Kaymakamlığı tarafından ilçeye bağlı Ilıca Mahallesinde Mahalle Buluşmaları toplantısı düzenlendi.

TES’den Kaymakam Zengince’ye ziyaret

Malatya Türk Eğitim Sendikası (TES) Başkanı Çetin Türkyılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Temsilcisi ile birlikte Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince'yi makamında ziyaret ederek ilçedeki eğitim faaliyetleri konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Ankara’daki Malatyalılar’dan Zengince’ye ziyaret

Ankara Malatyalılar Dernek Başkan Yardımcısı Asım Aydoğdu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Ankara Darendeliler Dernek Başkanı Avukat Şevket Soylu Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince'yi makamında ziyaret etti.

Darende’de kültürel miras seferberliği

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince, Geçmişten günümüze gelen bu değerlere sahip çıkmak ve gelecek nesillere aktarılmasını sağlamak adına herkese görevler düşüyor dedi.

Kaymakam Zengince’den 18 Mart mesajı

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince, 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi'nin 103. yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Kaymakam Zengince öğrencilere kurum üzüm dağıttı

Darende'de 2017-2018 eğitim-öğretim yılının 2. dönemi bugün okullarda çalınan ilk ders ziliyle birlikte başlarken Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince ders başı yapan öğrencilere kuru üzüm dağıttı.

Kaymakam Zengince Karabayır mahallesinde incelemelerde bulundu

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince, Karabayır Mahallesine yaptığı ziyarette ilk olarak Şehit Annesi Sultan Koçhan'ı ziyaret etti.

Kaymakam Zengince tarihi mescitte incelemelerde bulundu

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince, Ozan Mahallesini ziyaret ederek, burada bulunan tarihi Ozan Mescidinde incelemelerde bulundu.

Kaymakam Zengince, vatandaşların sorunlarını dinledi

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince, devlet-vatandaş buluşması kapsamında Günpınar Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve sıkıntıları dinledi.

Kaymakam Zengince gazetecilere mesleğin inceliklerini anlattı

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince ilçede görev yapan gazetecileri makamında kabul ederek gazetecilik mesleği üzerine sohbet etti.

Başarılı güreşçiler ödüllendirildi

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince, Kahramanmaraş'da gerçekleştirilen güreş müsabakalarında başarılı olan sporcuları ödüllendirdi.

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince:

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince, Darende'nin önemli bir ilçe olduğunu ifade ederek, Darende'nin gelişmesi için Darende Belediyesi ile birlikte daha güzel projeler üreteceklerini söyledi.

Darende Kaymakamı Zengince ilk toplantısını yaptı

Darende ilçesinin yeni Kaymakamı Enver Hakan Zengince, Darende'nin kalkınması ve gelişmesi için herkese görev düştüğünü söyledi.

Kaymakam’dan Gazi ailesine taziye ziyareti

Darende kaymakamı Enver Hakan Zengince, Yazıköy mahallesinde bulunan Kıbrıs Gazisi Mustafa Mert'e taziye ziyaretinde bulundu.

Darendeli güreşçiler başarıya doymuyor

Darende Kaymakamı Tolga Özdemir, Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Uluslararası Türkiye Şampiyonasında takım halinde Türkiye üçüncüsü olan güreşçileri kabul etti.

Kaymakam Özdemir şehit yakınları ve gaziler ile iftarda bir araya geldi

Darende Kaymakamı Tolga Özdemir şehit yakınları ve gaziler ile iftarda bir araya geldi.

Kaymakam Özdemir TEOG’da başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi

Darende Kaymakamı Tolga Özdemir Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi.

Darende Kaymakamı Ali Türk gözaltına alındı!

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında Malatya'nın Darende Kaymakamı Ali Türk ile öğretmen eşi gözaltına alındı. Kaymakam Türk'ün örgütün gizli haberleşme programı olan ByLock'u kullandığı belirtildi.

Darende’de öğrencilerin karne sevinci

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı birinci döneminde Darende ilçesinde 6 bin 88 öğrenci karne aldı.

Darende'de Çalışan Gazeteciler günü etkinliği

Darende Kaymakamı Ali Türk ve Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Darende'den Halep'e 5 tır yardım

Darendeli hayırsever vatandaşlar Din Görevlileri Derneği'nin başlattığı yardım kampanyasına destek vererek toplanan 5 tır yardımı Halep'e gönderdi.

Darende'de tarım masaya yatırıldı

Darende ilçesinde gerçekleştirilen toplantı ile tarım ve hayvancılık masaya yatırdı.

Darende'de devlet vatandaş buluşması

Darende ilçesinde ilçe Kaymakamı Ali Türk'ün başkanlığında devlet-millet buluşması gerçekleştirildi.

Darende’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek

Darende’de Kaymakam ve Belediye başkanının katıldığı toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dolarların bozdurulması yönündeki talimatlarına destek kararı çıktı.