Etiketler

Veteriner Hekimler Odasında yönetim değişikliği

Malatya Veteriner Hekimler Odasının 14. Olağan Genel Kurul toplantısı sonrasında başkanlığa Ergün Koçar seçildi.

Antrenörlerle Spor Koordinasyon ve Değerlendirme Kurulu toplantısı yapıldı

Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleriyle, Spor Koordinasyon ve Değerlendirme Kurulu tarafından toplantı yapıldı.

Belediye Başkanı Gürkan hemşehri derneklerinin yöneticileri ile buluştu

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İstanbul'da bulunan Battalgazi ilçesine bağlı mahallelerin dernek yöneticileri ile yapılan toplantıda gerçekleştirdiği konuşmasında, Bizlerin doğup büyüdüğümüz yerlere karşı görevlerimiz var dedi.

Bakan Pakdemirli’den Turgut Özal Üniversitesine ziyaret

2 Günlük Malatya ziyareti kapsamında açılış ve toplantılara katılan Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, yeni kurulan Turgut Özal Üniversitesi'ni de ziyaret etti.

İrfan Akademisi toplantısı yapıldı

Birlik Vakfı tarafından düzenlenen 'İrfan Akademisi' toplantısı geniş katılımla gerçekleştirildi.

Belediye Meclisi Ekim ayı toplantıları başladı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Ekim ayı toplantıları başladı.

Sadıkoğlu’ndan ASRİAD’a ziyaret

Asrın İşadamları Derneği Malatya Şubesi, aylık olağan toplantılarında bu ay Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'nu ağırladı.

Küçükbaş Hayvancılıkta ‘Soy Kütüğü’ çalışması

Malatya'da küçükbaş hayvancılık üretiminde kalitenin ve verimliliğin arttırılması amacıyla hayata geçirilen 'soy kütüğü' çalışmasında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Sendika Başkan Şimşek memurların sıkıntılarına dikkat çekti

Büro Memur-Sen Malatya İl Başkanı Mustafa Şimşek düzenlediği basın toplantısında memurların sıkıntılarını ve bazı taleplerini dile getirdi.

62 ilden 115 üniversite başkanı Malatya’da

Anadolu Öğrenci Birliği Öğrenci Meclisi Toplantısı, 62 ilden 115 üniversite başkanının katılımı ile Malatya'da gerçekleştirildi.

Yeşilyurt Belediyesi Malatya Film Festivaline sponsor olacak

Yeşilyurt Belediye Meclisi, ekim ayı olağan toplantısında 8.Malatya Uluslararası Film Festivaline yönelik kurumsal sponsorluk sözleşmesi protokolüne ortak olunmasıyla ilgili gündem maddesini onayladı.

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı

Malatya'da 2018 yılı 4. Dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı.

Yetiştiricilere hayvan ıslahı ve soy kütüğü anlatıldı

Malatya Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından Arapgir ve Yazıhan'da Halk Elinde Küçükbaş Hayvan Islahı ve Soy Kütüğü projesi ile alakalı bilgilendirici toplantı yapıldı. Yetiştiriciler yoğun katılım sağladı.

Kent Konseyi Şairler ve Yazarlar Grubu toplandı

Malatya Kent Konseyi Şairler ve Yazarlar Grubu Ekim ayı itibari ile yapacakları çalışmaları planlamak üzere bir istişare toplantısı düzenledi.

MTB Eylül ayı meclis toplantısını yaptı

Malatya Ticaret Borsası'nın (MTB) Eylül ayı Meclis Toplantısı meclis kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

FKA yönetim kurulu toplantısı Elazığ’da yapıldı

Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Tunceli Valisi Tuncay Sonel başkanlığında Elazığ'da yapıldı.

Malatya TSO meclisi Arapgir’de toplandı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Eylül ayı meclis toplantısı Arapgir ilçesinde yapıldı.

2018 yılı verimlilik uygulamaları toplantısı Malatya’da gerçekleşti

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü ve Malatya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 2018 Yılı Bölgesel Verimlilik Uygulamaları Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.

Başkan Gürkan, servis şoförleri ile bir araya geldi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, okul servis şoförlerine yönelik düzenlenen toplantıya katıldı. Servis şoförlerine hitaben konuşan Başkan Gürkan, Size bir çocuk emanet ediliyorsa, o çocuk sizin evladınızdır. Onu gideceği yere sağ, salim götürmek gibi bir sorumluluğunuz var dedi.

Ali Ravcı: “Yapabileceğinizi gösterdiniz, bunu yine yapabilirsiniz”

Evkur Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, futbolcularla bir toplantı yaptıklarını ve onlara, Bize daha önce iyisini yapabileceğinizi gösterdiniz, bunu yine yapabilirsiniz dediklerini söyledi.

AK Parti yönetimi, MASKİ çalışmalarını inceledi

AK Parti İl Yönetimi, MASKİ Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek, Genel Müdür Ertan Mumcu'nun yaptığı bilgilendirme toplantısına katıldı. Toplantıda kurumun 4 yıllık süreçteki çalışmalarıyla ilgili bilgilendirme bulunuldu.

Anadolu Selçuklu Ocaklarında istişare toplantısı

Anadolu Selçuklu Ocakları Malatya il teşkilatı tarafından istişare toplantısı düzenledi.

Başkan Polat Yeşiltepe Galericiler Sitesini ziyaret etti

Esnaf ziyaretlerine büyük önem veren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşiltepe Galericiler Sitesi esnafı ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Belediye başkanı hal pazarı esnafıyla kahvaltıda buluştu

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yaş Sebze ve Meyve Halindeki esnafla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Yeşilyurt’ta meclis çalışmaları tamamlandı

Yeşilyurt Belediye Meclisi, Eylül Ayı Olağan Toplantısı 2'nci oturumunda gündemdeki maddeler ve komisyon raporlarını tek tek görüşerek onayladı.

Battalgazi’de sokaklara yeni isimler verildi

MalatyaBattalgazi Belediye Meclisi, Eylül ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi.

81 ilden gençler Malatya’da buluşuyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, hayata geçirdiği yerel yönetimlerde gençlik stratejisi projesini, Malatya'da gerçekleştirilecek bir zirve toplantısı ile taçlandıracak.

Yeşilyurt belediye meclisi, eylül ayı çalışmalarına başladı

Yeşilyurt Belediye Meclisi, Eylül Ayı Olağan Toplantısı 1. oturumunda gündeme alınan komisyon raporları ve teklifleri görüşerek karara bağladı.

Malatya Ticaret Borsası Ağustos Ayı Meclis Toplantısı yapıldı

Malatya Ticaret Borsası'nın (MTB) Ağustos ayı Meclis Toplantısı yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

CHP’de Hekimhan İlçe danışma Kurulu toplantısı yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hekimhan İlçe Danışma kurulu toplantısı, İl Başkanı Enver Kiraz'ın katılımı ile gerçekleştirildi.

  • Ana Sayfa
  • Malatyahaber.tv, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece belirli içerik modülleri aktif edilmiştir.