Çakır: Belki herkese ulaşamıyoruz...

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, İl Başkanı İhsan Koca ve teşkilat üyeleri ile...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Mahir Temur

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, İl Başkanı İhsan Koca ve teşkilat üyeleri ile birlikte parti il binasında düzenlenen halk günü programında vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi. 

Programda bir konuşma yapan Çakır, sürekli vatandaşlarla bir araya gelmeye ve onların sorunlarını dinlemeye çalıştıklarını belirterek,

"Her hafta onlarca program yapıyoruz, milletvekili arkadaşlarımızla beraber sürekli sahada vatandaşlarımızla hemhal olmaya çalışıyoruz. Ziyaret ettiğimiz yerlerde hem yapılan işleri görüyoruz hem de yapılması gerekenler noktasında vatandaşlarımızla istişarelerde bulunuyor ve taleplerini dinliyoruz. Ziyaretler sırasında belki herkese ulaşamıyoruz bu halk günü toplantıları vesilesiyle ulaşamadığımız vatandaşlarımızı dinlemek ve taleplerine çözüm bulabilmek için çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

Tüm dünyanın pandemi dolayısıyla zor bir süreçten geçtiğinin altını çizen Çakır, hükümet olarak ekonomiyi korumak adına önemli adımlar attıklarını söyledi. 

Çakır, "Koronavirüs salgını hakikaten tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de çok etkiledi. Sağlıktan ulaşıma kadar her alanda aksamalara sebep oldu. Tüm bunların yanında ekonomilerde de sarsılma oldu elbette. Biz de bu süreçte Cumhurbaşkanımız liderliğinde ekonomimizi korumaya yönelik her türlü tedbiri aldık. Hayata geçirdiğimiz tedbirler sayesinde  Türkiye ekonomisi gerçekten yoluna emin adımlarla devam ediyor. İhracatta ve büyümede çok önemli bir ivme yakaladık. Sanayimizin çarkları dönüyor. Üretim ve istihdamımız her geçen gün artıyor.  Tabi tüm bunların yanında enflasyona karşı da önemli kararlar aldık ve hayata geçirdik.  Hem çalışanlarımızın hem emeklilerimizin maaşlarında ciddi oranda arttırma gittik. Çalışanları vergiden muaf tuttuk. Bu konuda önemli adımlar atmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarımızın yanında olacağız.  İnşallah çok kısa sürede enflasyonu da aşağılara çekerek bu sarmaldan vatandaşlarımızı bir an önce çıkartmak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Milletvekili Çakır, yaklaşık 4 saat süren programda vatandaşlarla tek tek görüşerek taleplerini dinledi.

Kayısı Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Nedecen | 15 Ocak 2022 22:28

    Ankarada ,Malatyanın 4 tane olan hükümet partili kişilerden randevu istedim. 4 üde geri dönmedi. Hatta birinin sekreteri referansın yoksa görülemezsün dedi. MHP li Sayın Fendoğlundan istedim beni tanımayan referansım olmayan bu güzel yürekli babayiğit insan Sayın FENDOĞLU randevu isteğimi kabul etti. Bu dünyanın öteki tarafıda var. 2023 de esnafa gelir oy isterseniz.

  • 2000LER | 15 Ocak 2022 18:15

    İst. da yaşayan bir Malatyalyım. Memlekete gittigimde Pazaryesi günü Tırgut Özal Ünv. rektörüyle görüşmek üzere kurumsal int. syfasındaki iletişim kanalıyla randevu taırp ettim. Dönüş yapılacağı söylendi. Olumlu/olumsuz geri dönüş olmadı. Çakır’ın mecliteki ofisini aradım görüşme talebimi iletmek üzere… Aman allahım telefona bakan kızcağızın beni ısırmadığı kaldı. “Kimle görüştüm ben” soruma da “Vesikalık resmimi de istermisin” dedi… Syn. Çakır iletişimle ilgili yaşadığım bunlar. Ne kadar işgilenirsiniz bilemem ama… yaşadıklarım bunlar… ve buna da iletişimde başarı diyorsanız…

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?