Belediye otobüsü yolda kalınca iş yolculara düştü

Yurdun büyük bölümünü etkisi altına kalan kar yağışı Malatya'da da hayatı olumsuz etkiliyor. Kent merkezinde 30 santime yaklaşan kar kalınlığı nedeniyle trafikte sürücüler zor anlar yaşadı. Yolda kalan yolcu otobüsünü ise yolcular iterek kurtarmaya çalıştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Kayısı Haber

Yurdun büyük bölümünü etkisi altına kalan kar yağışı Malatya’da da hayatı olumsuz etkiliyor. Kent merkezinde 30 santime yaklaşan kar kalınlığı nedeniyle trafikte sürücüler zor anlar yaşadı. Yolda kalan yolcu otobüsünü ise yolcular iterek kurtarmaya çalıştı.

Uzun zamandan sonra yoğun kar yağışının görüldüğü Malatya merkezde, sabah işlerine gitmek için yola çıkan yüzlerce vatandaş yolda kaldı. Kara saplanan araçların yardımına belediye ekipleri yetişirken, Zaviye Mahallesi Tevfik Temelli Caddesi üzerinde de körüklü yolcu otobüsü yolda kaldı. Sabah erken saatlerde karlı yolda mahsur kalan otobüste bulunan yolcular otobüsü itmeye başladı. Yolcuların gayreti ile otobüs saplandığı kardan çıkarılamayınca yardıma büyükşehir belediyesi ekipleri yetişti. Yolun açılması ile otobüs seyrine devam etti.

Kayısı Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Cenk Aslan | 19 Ocak 2022 14:47

    Belediye kendi otobüsüne yol açmaktan aciz :yeter artık bu dönem kim varsa görevden el çekmeli artık. malatya malatya olalı bu dönem kadar zulüm görmedi

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?