Başkan Yılan, Türkeş’i anma programına katıldı

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Emrah Yılan, merhum Alparslan Türkeş'i vefatının 21. yıldönümünde Beştepe'deki anıt mezarı başında anma programına katıldı.

Başkan Yılan, Türkeş'i anma programına katıldı
Malatya
Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Emrah Yılan, merhum Alparslan Türkeş'i vefatının 21. yıldönümünde Beştepe'deki anıt mezarı başında anma programına katıldı.

Haber Editörü: Kayısı Haber

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Emrah Yılan, merhum Alparslan Türkeş’i vefatının 21. yıldönümünde Beştepe’deki anıt mezarı başında anma programına katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş vefatının 21. yıl dönümünde Beştepe’deki anıt mezarı başında binlerce ülkücünün katılımıyla anıldı. Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Emrah Yılan ve Malatya’dan birçok ülkücünün katıldığı anma törenini sonrası bir açıklamada bulunan Başkan Yılan "Merhum liderimiz Başbuğ Alparslan Türkeş Ülkücülüğü tanımlarken ’Ülkücüler, insanlık alemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen, şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır’ demiştir. Ölümünün 21. yılında taşıdığımız bu şerefli bayrağı hiçbir şart altında elimizden bırakmadan vatanın bölünmez bütünlüğünden vazgeçmeden, şartlar ne olursa olsun en yükseğe taşımayı amaç edindik. Başbuğumuzun bizlere bıraktığı mirası en iyi şekilde değerlendirerek bizden sonra gelecek insanlara bırakmak düşüncesindeyiz" diye konuştu.

Son Güncelleme: 05 Nisan 2018 10:58

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?