Haber Ara

web Haber Arşivi

Saat & Saat Hugo Boss Orange

Saat & Saat firmasında alışılagelmiş tasarımların dışına çıkan modelleri ile Hugo Boss saatlere ulaşmanız mümkündür. Her saat markasında çeşitli ürünler bulunabilir ama bu marka ile farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Dikkat çekici olmak isteyen bunu tüm tarzıyla ifade eden kişiler için tasarlanan bu saatlere hem Saat & Saat web sitesinden hem de mağazalarından kolayca ulaşılabilir.

İnternette oltaya gelmeyin

Yiğit Yazılım Genel Müdürü Yiğit Turan hem kişisel hem de şirketlere ait bilgisayarları tehdit eden phishing virüsüne karşı dikkat edilmesi gereken noktaları açıkladı.

Hacı Uğur Polat'ın tasarruftan anladığı bu mu (2)

Bugün SÖZCÜ gazetesinde Deniz Ayhan haberinde Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin harcamalarını yazdı. "Belediyenin seçim paketinde yok yok" başlıklı haberinde 10 web sitesinde reklamını yayınlatması için bir şirketle anlaştığı ve 924 bin lira verdiğini yazdı.

YGS saat kaçta açıklanacak? Öğrenciler heyecanla bekliyor!

ÖSYM'nin resmi web sitesinde yer alan ÖSYM Sınav Takvimi'ne göre YGS sonuçları bugün açıklanacak. 28 Mart olarak belirlenensonuç gününde YGS sonuçları saat kaçta açıklanacak? YGS sonuçları açıklandı mı?

10 Kasım'da milyonlar Twitter’da Atatürk'ü andı

Web ve sosyal medya takip, analiz ve yönetim platformu BoomSonar Suite, Twitter’da 10 Kasım’ı mercek altına aldı.

Yeni Malatyaspor’un lisanslı ürünleri internette satışta

Yeni Malatyaspor’un lisanslı ürünleri web sitesi üzerinden satılmaya başlandı.