Haber Ara

vali toprak Haber Arşivi

Vali Toprak Malatya’ya veda etti

Son Valiler Kararnamesi ile Merkez Valiliğine atanan Vali Mustafa Toprak, Malatya Valiliğinde düzenlenen vedalaşma töreni ile Malatya'dan ayrıldı.

Vali Toprak’tan nüfus müdürlüğü binasıyla ilgili açıklama

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Battalgazi ve Yeşilyurt ilçe nüfus müdürlüklerinin geçici olarak hizmet verdiği Cezmi Kartay Caddesi üzerindeki binanın yetersizliği nedeniyle yaşanan sıkıntıların çözüme kavuştuğunu söyledi.

Korgeneral Temel ve Tuğgeneral Sayat’dan Vali Toprak’a veda ziyareti

2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel ve 2. Ordu Harekat Kurmay Yarbaşkanı Tuğgeneral Hançeri Sayat, geçtiğimiz günlerde yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Merkez Valiliğine atanan Malatya Valisi Mustafa Toprak'a veda ziyaretinde bulundu.

Kayısı ihracatçıları Vali Toprak’ın başkanlığında toplandı

Malatya'daki kayısı ihracatçıları Vali Mustafa Toprak'ın başkanlığında toplandı. Malatya Ticaret Borsasında yapılan toplantıda kayısıda ortak fiyatın ne kadar olması gerektiği görüşüldü.

Vali Toprak basın ile iftarda buluştu

Malatya Valisi Mustafa Toprak, bir otelde düzenlenen iftar programında kentte görev yapan basın mensuplarıyla biraraya geldi.

Vali Toprak’dan yeni stat değerlendirmesi

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Malatya'nın yeni stadı ile ilgili ulusal bir spor kanalına değerlendirmelerde bulundu.

Vali Toprak koruculara iftar verdi

Vali Mustafa Toprak Yüz yıl önce ülkemizde esaret senaryoları oluşturanların devletimizi, milletimizi tarih sahnesinde silmek isteyenlerin yüz yıl önceki ihanet planlarını yeniden devreye sokulmak istiyorlar dedi

Vali Toprak’tan İHA’ya ziyaret

Malatya Valisi Mustafa Toprak İhlas Haber Ajansı (İHA) Malatya Temsilciliğini ziyaret ederek çalışanlara başarı diledi.

Vali Toprak Şire Pazarını ziyaret etti

Vali Mustafa Toprak, beraberinde daire müdürleri ile birlikte Büyük Şire Pazarını ziyaret etti. Burada iş yerlerini de gezen Toprak, mutlaka site yönetiminin kurulması gerektiğini söyledi.

Vali Toprak Müftü Çimen ile masa tenisi oynadı

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Melekbaba Semt Konağı ziyaretinde İl Müftüsü Ümit Çimen ile masa tensi oynayarak sporun önemine dikkat çekti.

Vali Toprak şehit aileleri ve gazilere iftar verdi

Malatya Valisi Mustafa Toprak, şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği verdi.

Başkan Samanlı Vali Toprak’ı ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, partililer ile birlikte Malatya Valisi Mustafa Toprak'ı ziyaret etti.

Vali Toprak Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarını ziyaret etti

6.Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarını ziyaret eden Malatya Valisi Mustafa Toprak, fuarın bu yıl önceki yıllara göre daha da kendini geliştirmiş bir şekilde yoluna emin adımlarla devam ettiğini belirti.

Vali Toprak Darendelilerin sorunlarını dinledi

Malatya Valisi Mustafa Toprak Darende ilçesini ziyaret ederek, Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kanaat önderleri ve vatandaşlar ile bir toplantı yaptı.

1.OSB Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Toprak’ın başkanlığında yapıldı

Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Nisan ayı Olağan Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet toplantısı Vali Mustafa Toprak'ın başkanlığında yapıldı.

Müsteşar Yardımcısı Nogay Vali Toprak’ı ziyaret etti

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Cemal Nogay, Malatya Valisi Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret etti.

Vali Toprak, şehit Polislerin mevlidine katıldı

Vali Mustafa Toprak, Tunceli’in Pülümür ilçesinde Emniyet Genel Müdürlüğü'ne ait polis helikopterinin kaza sebebi ile düşmesi sonucu şehit olan Polis Memurları Hasan Yıldırım ve Candaş Kaplan’ın mevlidine katıldı.

Vali Toprak koltuğunu 5. sınıf öğrencisi Azra'ya devretti

Malatya Valisi Mustafa Toprak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında koltuğunu temsili olarak Vali Galip Demirel Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Azra Çöpatlamaz'a devretti.

Vali Toprak'tan 23 Nisan kutlaması

Malatya Valisi Mustafa Toprak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

ATO Başkanı Baran, Vali Toprak'ı ziyaret etti

Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran beraberinde Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, İş Adamları Harun Adıgüzel, Harun Oğuz, Mustafa Özbey, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Ali Er ile birlikte Vali Toprak’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Vali Toprak, 'Geleceğin Bilim Adamları'nın sergisinde

Vali Mustafa Toprak, Biyoloji, Kimya, Fizik ve Matematik alanlarında düzenlenen '11. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Malatya Bölge Yarışması'nın açılış törenine katıldı.

Vali Toprak: Korucularımız her zaman Devletinin yanındadır

Anadolu Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen beraberindekiler ile birlikte Vali Mustafa Toprak’ı makamında ziyaret etti.

Turgut Özal, vefat yıldönümünde anıldı

8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal, vefatının 24. yıldönümünde memleketi Malatya'da da anıldı. Turgut Özal Tıp Merkezinde yer alan Turgut Özal Müzesi'ni gezen Vali Toprak, 'Turgut Özal'ı ölüm yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz' dedi.

Vali Toprak, Turizm Haftası'nı kutladı

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Turizm Haftasını kutlayarak, 'İnanç, sağlık, spor ve sanat alanları da turizm bakımından ciddi önem arz etmekte ve uluslararası ilişkilerin geliştirilmesinde göz ardı edilemeyecek bir katkı sağlamaktadır' dedi.

Vali Toprak: Yazıhan önemli bir değişim yaşayacak

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Recai Kutan Barajının tamamlanması ile birlikte Yazıhan'ın çok önemli bir değişim yaşayacağını söyledi.

Vali Toprak, Yeşilyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti

Vali Mustafa Toprak, Türk Polis Teşkilatı’nın 172. Kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Yeşilyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Vali Toprak'tan, Emniyet Müdürlüğü'ne ziyaret

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Türk Polis Teşkilatı’nın 172. Kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla İl Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Vali Toprak, Türk Polis Teşkilatının 172. yılını kutladı

Malatya Valisi Mustafa Topraki Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Vali Toprak OSB atık su tesislerinde inceleme yaptı

Vali Toprak, Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesi ve 2. Organize Sanayi Bölgesinin arıtma tesislerinde ve atık suyunun deşarj edildiği dere yatağındaki noktada incelemelerde bulundu.

Vali Toprak, Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi inşaatını inceledi

Vali Mustafa Toprak, Yeşilyurt İlçesi Yakınca Mahallesinde yapılacak olan Otistik Çocuklar Eğitim Merkezinin İnşaat çalışmalarının başlaması dolayısı ile inşaat alanına giderek temel kazı çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.