Haber Ara

umut yalçın Haber Arşivi

Kızılay Şube Başkanı Yalçın’dan işçi alımı iddiasına cevap

Kızılay Malatya Şube Başkanı Av. Umut Yalçın, Malatya'ya Türk Kızılayı tarafından yapılacak olan Lojistik Üs ve Prefabrik Afet Konutu Üretim Merkezine personel alımına başlanıldığı yönündeki bilgilerin bu aşamada gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Kızılay Malatya’da Umut Yalçın güven tazeledi

Kızılay Malatya Şubesinin Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti. Tek liste halinde gidilen genel kurulda başkanlığa yeniden Umut Yalçın seçildi.

Malatya El Ele Platformu’na övgü

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı ziyaret eden Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanı Av. Umut Yalçın, Belediye Başkanı Polat'ın öncülüğünde kurulan ve çok sayıda kurum, kuruluş ve meslek örgütünün katıldığı Malatya El Ele Platformu'na övgü yağdırdı.

Parkmetre borcu olanlara icra takibi geliyor

Malatya'da faaliyet gösteren parkmetre şirketinin avukatı Umut Yalçın, parkmetre şirketinin alacaklarının fazlalaşması nedeniyle icra takipleri yaparak bu alacakların tahsilinin yapılacağını söyledi.

Kızılay Malatya Şubesinden Başkan Çakır'a ziyaret

Kızılay Malatya Şube Başkanı Av. Umut Yalçın beraberinde bir heyet ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesine kan bağış kampanyasından dolayı teşekkür etti.

Türkmen Meclisinden Yalçın’a teşekkür plaketi

Suriye Türkmen Meclisi tarafından, Malatya'da yaşayan Türkmenlere desteklerinden dolayı Kızılay Malatya Şube Başkanı Umut Yalçın'a teşekkür plaketi takdim edildi.