Haber Ara

malatya valisi mustafa toprak Haber Arşivi

Malatya Valisi Mustafa Toprak:

Valiler Kararnamesi ile Merkez Valiliğine atanan Malatya Valisi Mustafa Toprak, Yüzümüzün akı, onurumuz ve şerefimizle Malatya'daki görevimizden ayrılacağız. Herkes hakkını bizlere helal etsin. Bizim gönlümüz ve kapımız her zaman Malatyalılara açıktır dedi.

Bakan Tüfenkci Yeni Malatyaspor tarafından verilen iftara katıldı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Yeni Malatyaspor tarafından Ramazan ayı münasebetiyle verilen iftar yemeğine katıldı. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediyesi yeni Nikah Sarayında düzenlenen iftar yemeğinde yaptığı konuşmada Valiler Kararnamesi ile Merkez Valiliğine atanan Malatya Valisi Mustafa Toprak'a yeni görevinde başarılar dileyerek sözlerine başladı. Bakan Tüfenkci, Mustafa Toprak, Malatya'da başarılı bir dönem geçirdi. Özellikle 15 Temmuz'da göstermiş olduğu gayret ve dirayetten dolayı kendisine ve bütün Malatyalılara teşekkür ediyorum dedi.

Vali Toprak’tan nüfus müdürlüğü binasıyla ilgili açıklama

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Battalgazi ve Yeşilyurt ilçe nüfus müdürlüklerinin geçici olarak hizmet verdiği Cezmi Kartay Caddesi üzerindeki binanın yetersizliği nedeniyle yaşanan sıkıntıların çözüme kavuştuğunu söyledi.

Korgeneral Temel ve Tuğgeneral Sayat’dan Vali Toprak’a veda ziyareti

2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel ve 2. Ordu Harekat Kurmay Yarbaşkanı Tuğgeneral Hançeri Sayat, geçtiğimiz günlerde yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Merkez Valiliğine atanan Malatya Valisi Mustafa Toprak'a veda ziyaretinde bulundu.

Malatya Valisi Mustafa Toprak merkeze alındı

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Resmi Gazetede yayımlanan Valiler Kararnamesi ile merkeze çekildi. Malatya Valiliğine ise Zonguldak Valisi Ali Kaban atandı.

Vali Toprak basın ile iftarda buluştu

Malatya Valisi Mustafa Toprak, bir otelde düzenlenen iftar programında kentte görev yapan basın mensuplarıyla biraraya geldi.

Vali Toprak’dan yeni stat değerlendirmesi

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Malatya'nın yeni stadı ile ilgili ulusal bir spor kanalına değerlendirmelerde bulundu.

Vali Toprak’tan İHA’ya ziyaret

Malatya Valisi Mustafa Toprak İhlas Haber Ajansı (İHA) Malatya Temsilciliğini ziyaret ederek çalışanlara başarı diledi.

Malatya Valisi Toprak’tan yeni stat açıklaması

Malatya Valisi Mustafa Toprak yeni yapılan stadın eksiklerinin tamamlanması konusuyla ilgili yaptığı açıklamada, Sayın Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci aradı ve sayın spor bakanımızla görüştüklerini, ödenek konusunu çözdüklerini söylediler dedi.

Malatya Valisi Toprak,MABEK "te kalan Suriyelilerle iftar açtı

Malatya Valisi Mustafa Toprak ve eşi Selime Toprak ile birlikte Suriyeli sığınmacıların barındırıldığı (MABEK) Malatya Beydağı Konaklama Tesislerinde misafir edilen Suriyelilerle iftar açtı.

Vali Toprak Müftü Çimen ile masa tenisi oynadı

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Melekbaba Semt Konağı ziyaretinde İl Müftüsü Ümit Çimen ile masa tensi oynayarak sporun önemine dikkat çekti.

Vali Toprak şehit aileleri ve gazilere iftar verdi

Malatya Valisi Mustafa Toprak, şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği verdi.

Başkan Samanlı Vali Toprak’ı ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, partililer ile birlikte Malatya Valisi Mustafa Toprak'ı ziyaret etti.

Vali Toprak Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarını ziyaret etti

6.Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarını ziyaret eden Malatya Valisi Mustafa Toprak, fuarın bu yıl önceki yıllara göre daha da kendini geliştirmiş bir şekilde yoluna emin adımlarla devam ettiğini belirti.

6. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı devam ediyor

Malatya Valisi Mustafa Toprak 6. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarını ziyaret etti.

Malatya Valisi Mustafa Toprak:

Trafik Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan Malatya Valisi Mustafa Toprak, Trafik sevgi, saygı ve hoşgörüyle güzeldir dedi.

Vali Toprak Darendelilerin sorunlarını dinledi

Malatya Valisi Mustafa Toprak Darende ilçesini ziyaret ederek, Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kanaat önderleri ve vatandaşlar ile bir toplantı yaptı.

Müsteşar Yardımcısı Nogay Vali Toprak’ı ziyaret etti

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Cemal Nogay, Malatya Valisi Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret etti.

Vali Toprak koltuğunu 5. sınıf öğrencisi Azra'ya devretti

Malatya Valisi Mustafa Toprak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında koltuğunu temsili olarak Vali Galip Demirel Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Azra Çöpatlamaz'a devretti.

Vali Toprak'tan 23 Nisan kutlaması

Malatya Valisi Mustafa Toprak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

ATO Başkanı Baran, Vali Toprak'ı ziyaret etti

Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran beraberinde Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, İş Adamları Harun Adıgüzel, Harun Oğuz, Mustafa Özbey, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Ali Er ile birlikte Vali Toprak’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Vali Toprak, Turizm Haftası'nı kutladı

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Turizm Haftasını kutlayarak, 'İnanç, sağlık, spor ve sanat alanları da turizm bakımından ciddi önem arz etmekte ve uluslararası ilişkilerin geliştirilmesinde göz ardı edilemeyecek bir katkı sağlamaktadır' dedi.

Girişimcilik ve Yenilikçilik Toplantısı Malatya'da yapıldı

DAP İdaresinin Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) işbirliğiyle yürüttüğü 'DAP Bölgesi Girişimcilik ve Yenilikçilik İhtiyaç Analizi Projesi' kapsamında Malatya'da toplantı düzenlendi.

Vali Toprak: Yazıhan önemli bir değişim yaşayacak

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Recai Kutan Barajının tamamlanması ile birlikte Yazıhan'ın çok önemli bir değişim yaşayacağını söyledi.

Vali Toprak, Yeşilyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti

Vali Mustafa Toprak, Türk Polis Teşkilatı’nın 172. Kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Yeşilyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Vali Toprak'tan, Emniyet Müdürlüğü'ne ziyaret

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Türk Polis Teşkilatı’nın 172. Kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla İl Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Vali Toprak, Türk Polis Teşkilatının 172. yılını kutladı

Malatya Valisi Mustafa Topraki Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Vali Toprak OSB atık su tesislerinde inceleme yaptı

Vali Toprak, Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesi ve 2. Organize Sanayi Bölgesinin arıtma tesislerinde ve atık suyunun deşarj edildiği dere yatağındaki noktada incelemelerde bulundu.

Sağlık yatırımları için arsa devri gerçekleştirildi

Malatya Büyükşehir Belediyesi ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında Malatya Merkezde, Belediye ve Sağlık Müdürlüğünün arsa ihtiyaçlarının takas yolu ile karşılanması için hazırlanan ön protokol Vali Mustafa Toprak'ın nezaretinde düzenlenen törenle imzalandı.

Vali Toprak: Şehit aileleri ve gazilerimize minnettarız

Vali Mustafa Toprak, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şubesi'nin açılış programına katıldı.