Haber Ara

fevzi şahin Haber Arşivi

Müdür Şahin, Doğu Türkistan'ı anlattı

Malatya Fatih Lisesi Müdürü Fevzi Şahin, Çin'in asimilasyon politikalarına dünyanın sessiz kalması Çin'in daha da acımasız katliamlar yapmasının yolunu açmıştır' dedi.

Malatya Ülkü Ocakları'nda görev değişimi

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı görevine Emrah Yılan getirildi.

Malatya Ülkü Ocakları, Down Sendromluları unutmadı

Malatya Ülkü Ocakları'na mensup gençler, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla, Soykan parkında ve şehrin muhtelif noktalarında, 'Down Sendromu konusunda farkındalık oluşturmak' amacıyla bilgilendirme broşürü dağıttı.

Ülkü Ocaklarından '7'den 77'ye İstiklal Marşı' Programı

Malatya Ülkü Ocakları'nın düzenlediği, '7'den 77'ye İstiklal Marşı' Programı, Ömer Halisdemir Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Malatya Ülkü Ocakları'ndan bir kütüphane daha!

Malatya Ülkü Ocakları tarafından bir kütüphane daha hizmete açıldı. Malatya'nın Battalgazi İlçesindeki Hatunsuyu Palabıyıklı İlkokuluna, 400 kitaptan oluşan Dede Korkut Kitaplığı  kuruldu.

Fevzi Şahin: Hocalı, 25 yıldır dinmeyen acının adıdır

İnönü Üniversitesi Öğrenci Konseyi ve Uluslararası Öğrenci Topluluğu, Hocalı katliamını konu alan "Hocalı - İnsanlık Dramı" konferansı ile resim sergisi düzenledi.

Malatya Ülkü Ocakları tüm birimleriyle sahada

Önemli günlerin yanı sıra toplumumuzu ilgilendiren meselelerde de duyarlı ve hassas davranan Malatya Ülkü Ocakları, etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor.

Malatya Ülkü Ocakları'ndan esnafa sürpriz!

Bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atan Malatya Ülkü Ocakları, yine gönülleri kazandı.

Başkan Şahin'e 'Türk Dünyası Hizmet Ödülü'

Ülkü Ocakları'nın, bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Türk Dünyası Hizmet Ödülleri sahiplerini buldu. Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Fevzi Şahin, öncülüğünü yaptığı çalışmalarla Türk Dünyası Hizmet Ödülüne layık görüldü.

Malatya Ülkü Ocakları'ndan şehitlerimiz için lokma ikramı

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, vatanı uğrunca canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin aziz hatıralarına ithafen Yeni Cami önündeki Soykan Parkında vatandaşlara lokma tatlısı ikram etti.

Malatya Ülkü Ocakları'ndan Kan Bağışı Kampanyası

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, son günlerde kan bankası stoklarındaki azalmadan dolayı yapılan kan bağışı çağrısına, başlattığı kampanya ile destek verdi.

Malatya Ülkü Ocakları'ndan Mersedes Kadir'e yardım eli

Malatya'nın Mersedes Kadir'i olarak bilinen Fatih Kaydı'nın ve ailesinin Yeşilyurt ilçesine bağlı Tecde mahallesindeki evinde yangın çıktı. Yangın haberini alan Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Fevzi Şahin hemen harekete geçerek gıda ve eşya yardımında bulundu.

Fevzi Şahin: Fethi Sekin, bu zamanın kahramanıdır

İzmir Adliyesi önünde teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen ve büyük bir faciayı önleyen kahraman polis memuru Fethi Sekin için Elazığ'da düzenlenen törene Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Fevzi Şahin ve Ülkü Ocakları yönetimi de katıldı.

Ülkü Ocakları'ndan Çevik Kuvvet'e ziyaret

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Fevzi Şahin ve yönetimi Yeşiltepe’de bulunan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ederek başsağlığı dileklerinde bulundu.

Ülkü Ocaklarından Kandil mesajı ve teröre kınama

Sosyal medya hesabından Mevlid Kandiliyle ilgili kutlama mesajı yayınlayan Ülkü Ocakları İl Başkanı Fevzi Şahin aynı zamanda Mevlid Kandili öncesinde Beşiktaş - Bursaspor maçının ardından İstanbul'da yaşanan bombalı terör saldırısıyla ilgili konuştu.

Öğrenci Konsey seçimini açık ara farkla kazandı

İnönü Üniversitesi Öğrenci Konsey seçimlerinin son basamağını oluşturan seçimler tamamlandı. Malatya Ülkü Ocakları'nın desteklediği Kadir Batuhan Abakay İnönü Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı oldu.

Ülkü Ocakları'ndan BİMYAD'a ziyaret

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneğini ziyaret etti.

Başkan Fevzi Şahin: Ülkücüler gönül erleridir

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Fevzi Şahin, strateji değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmasında, 'Vatanın teminatı ülkücüler gönül erleridir' dedi.