Haber Ara

cemal akdemir Haber Arşivi

AK Partili Başkandan Çalık'a ağır gönderme!

AK Parti Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir’den şok paylaşım. Başkan Akdemir, Facebook sayfasından yaptığı paylaşımda, Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı’ya ağır göndermelerde bulundu.

Akdemir Gül ve Çalık’ı ziyaret etti

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık'ı ziyaret etti.

Başkan Akdemir, Çalık’ı ziyaret etti

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık'ı ziyaret etti.

Kale’deki yol çalışmaları devam ediyor

Kale Belediyesi'nin yol açma çalışmalarını yakında takip eden Belediye Başkanı Cemal Akdemir, İlçemizin en büyük sorunlarından biri olan yol meselesini çözmek için gayret gösteriyoruz dedi.

Başkan Akdemir’den Öğretmenler Günü mesajı

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, Bir ülkenin geleceği öğretmenlerin yetiştireceği insanların elindedir dedi.

Kale ilçesi Cumartesi gününü iple çekiyor

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, Kale için hazırladıkları bir kısım projelerin Cumartesi günü Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin katılımıyla start alacağını söyleyerek, ilçe olarak Cumartesi gününü iple çektiklerini söyledi.

Kale’de birlik günü

19 Ekim Muhtarlar günü kapsamında Kale ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Cemal Akdemir, Kale'nin birlik ve beraberliğini kimse bozamaz dedi.

Kale Belediye Başkanı Akdemir’den, Başkan Karaman’a plaket

İstanbul'un Güngören ilçesi Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman, beraberindeki heyet ile beraber Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir'i ziyaret etti. Başkan Akdemir, Karaman'a iki belediyenin ortak işbirliği ile yaptırılan Kale Toplum Sağlığı Merkezi Ek Bina Entegre Hastanesi'ne desteklerinden dolayı plaket verdi.

Başkan Akdemir: “Fırat’ın başucunda dinleneceksiniz”

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir tarafından 'Belediye Sosyal Tesisler' projesinin peyzaj çalışmaları başlatıldı.

Başkanı Akdemir’den 15 Temmuz açıklaması

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, 15 Temmuz'un 1. yıl dönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Bütün dünya bir milletin yurduna nasıl sahip çıktığına o gece bir kere daha şahit oldu dedi.

Başkan Akdemir: 'Kanlarıyla destan yazdılar'

15 Temmuz gecesi Türkiye'ye yönelik bir işgal girişimi yaşandığını belirten Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, O gece Türk halkı kanlarıyla destan yazdı dedi.

Kale’ye bağlı 6 mahalle asfaltlanacak

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, ilçeye bağlı 6 mahallede asfaltlama çalışmasına başlanacağını müjdeleyerek, çalışmaların ilçeye hayırlı olmasını temenni etti.

Akdemir: ’’Bu gece ömürlük fırsat’’

Tüm Malatyalıların Kadir Gecesini tebrik eden Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Kale’de sokak sağlıklaştırma projesi sürüyor

Kale ilçesinin tüm sokaklarını güzelleştirmek için kolları sıvayan Başkan Cemal Akdemir, kilit taşı ve peyzaj yapımı çalışmalarının süreceğini belirtti. İlçenin temiz ve modern görüntüye kavuşacağını kaydeden Akdemir, böylece sağlıklı sokaklar meydana geleceğini anlattı.

Belediye başkanı Akdemir’den gençlere övgü

İzollu Vakfı İstişare toplantısında konuşan Kale Belediye Başkanı cemal Akdemir, gençlere överek, Bu gençlerle gözümüz arkada kalmaz dedi.

Başkan Akdemir Berat Kandilini kutladı

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, Berat Kandilini kutlayarak, İslam Alemi için birlik ve beraberlik temennisinde bulundu.

Akdemir: “Ayrımcılığı tasvip etmiyoruz”

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir'i ziyaret eden İzollu ve Çevre Köyleri Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Başkanı Naci Özhan, yeni kurulan İzollu Derneği'ne sitem etti. Başkan Akdemir de ayrımcılığı tasvip etmediklerini belirterek, derneğin yanında olduklarını açıkladı.

Başkan Akdemir Özal ve Fendoğlu'nu unutmadı

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ı ve Malatya eski Belediye Başkanlarından Hamit Fendoğlu'nu ölüm yıl dönümlerinde rahmetle andı.

Akdemir, kandil mesajında barışa vurgu yaptı

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, barış temennisinde bulunarak Regaip Kandilini kutladı.

Ürünsü Deresi'nin ıslah çalışmaları sürüyor

Kale ilçesinde Ürünsü Deresi'nin ıslah edilerek bölge halkına sulama suyu olarak kullandırılması çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Akdemir'den İstanbul'a 'evet' çıkarması

Referanduma sayılı günler kala Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir'den önemli bir hamle geldi. İkameti Kale'de olup İstanbul'da oturan vatandaşların oy kullanarak ilçeyi birinciliğe taşımasını isteyen Akdemir, Kalelilerden de evet kampanyasına destek için çalışmalarını istedi.

Başkan Akdemir'den bürokrasi ziyaretleri

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, ilçeye yönelik hizmetlerin artırılması için bürokratlara bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Başkan Akdemir, sokak sokak gezerek yeni anayasayı anlatıyor

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, yeni anayasa konusunda vatandaşları bilgilendirmek için sokak gezdiklerini ifade ederek, Referandumda en fazla 'evet' oyu Kale'den çıkacak. Türkiye'nin geleceğine mührümüzü vuracağız dedi.

Başkan Akdemir muhtarlarla bir araya geldi

Malatya'nın Kale ilçesinde Belediye Başkanı Cemal Akdemir, mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Kale’ye 2 milyon TL’lik dev yatırım

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, 60 dönümlük bir arazi üzerine sosyal yaşam alanı yapacaklarını ifade ederek, projenin ilçeye yeni bir soluk getireceğini ifade etti.

Akdemir: Amaçlarına ulaşamayacaklar

İstanbul Ortaköy'de yaşanan terör olayıyla ilgili açıklama yapan Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Akdemir: Akif, örnek alınacak bir dava adamıdır

İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy’un, 80’inci vefat yıl dönümü sebebiyle açıklama yapan Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, “O’nun yazdığı İstiklal Marşı, parçalanmış, darmadağın edilmiş, yok olmak üzere olan bir milletin, yeniden dirilişinin, şahlanışının destanıdır. Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u vefatının 80. yıldönümünde rahmet ve şükranla anıyorum” dedi.

Kale'deki trafik sorunu giderilecek

Kale ilçesinin karayolu sorununun çözümü için kolları sıvayan Başkan Cemal Akdemir, 'İlçemiz sınırları içerisinde kalan yolda, yan yol, kavşak, refüj, alt geçit çalışmalarını başlattık' dedi.

Kale'de Hastane Ek Hizmet Binası 2017'de tamamlanacak

Malatya'nın Kale ilçesi Belediye Başkanı Cemal Akdemir, ilçedeki hastane sorunun yakın zamanda bitirileceği mesajını verdi.

Kale, kardan temizleniyor

Malatya’nın Kale İlçesinde etkili olan yoğun kar yağışı köy yollarını kapatarak ulaşımı felç ederken Kale Belediyesi kapanan köy yollarını açmak ve vatandaşların yaşam şartlarını iyileştirmek için çalışmalarına devam ediyor.